Nowoczesność i natura – aranżacja łazienki, która łączy dwa różne style

Social:

Czy w ramach jednej aranżacji łazienki da się pogodzić estetyczne cytaty rodem ze Skandynawii z inspiracjami Nowym Jorkiem? Jak najbardziej – o ile kluczem będzie prostota. Zobacz na przykładzie wizualizacji przygotowanej przez studio projektowe Strzelecka Design, z jakim wdziękiem można połączyć we wnętrzu różne style. 

Z Nowego Jorku do Oslo, czyli estetyczna podróż po świecie

Dla nikogo, kto uważnie śledzi aranżacyjne tendencje, ta wiadomość nie powinna być zaskoczeniem: teraz w modzie są przede wszystkim eklektyczne łączenia różnych stylów. Minimalizm i glamour, nowoczesność i duch vintage, formy geometryczne i organiczne, mocne i stonowane kolory… Przykładów na to, jakie kontrasty wchodzą w grę, można wymieniać bez końca. Jednym z ciekawszych sposobów na oswojenie tego trendu jest inspirowanie się różnymi destynacjami, stanowiącymi źródło wnętrzarskich inspiracji. Jednym z najciekawszych, idealnych do zastosowania w łazience, jest mariaż klimatów rodem z dzikiej północy Europy z nowoczesnym Nowym Jorkiem. Jak urządzić przestrzeń, oddając pole tym estetykom?

 

Minimalistyczna łazienka w drewnie, bieli i szarości

 

Prostota jako punkt wyjścia

Jeśli chcesz stworzyć udaną aranżację łazienki, w której nowoczesność stworzy spójny duet z naturą, tak jak projektanci studia Strzelecka Design, za punkt wyjścia przyjmij prostotę. Dzięki oszczędnej kolorystyce i minimalistycznym formom, w jednej przestrzeni zgodnie będa funkcjonować elementy inspirowane klimatami industrialnymi i skandynawskim hygge. 

 

Nowoczesna łazienka w prostej kolorystyce

 

Wnętrze przytulne, ale w nowoczesnym stylu

Zaproponowana przez studio Strzelecka Design aranżacja łazienki jest przytulna i relaksująca, ale nie brakuje w niej odniesień do estetyki typowo poprzemysłowej. Gładkie beżowe płytki, imitujący drewno gres, rośliny w doniczkach i jasne, przyjemne oświetlenie skontrastowane tu zostały surowymi elementami z czarnego metalu. Nie da się ukryć, że wychodzą one na pierwszy plan, ale jednocześnie nie wydają się w żaden sposób obce. Sekret? Jak zawsze właściwe proporcje. 

 

Mała funkcjonalna łazienka w prosty stylu

 

Projekt: Strzelecka Design

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.

 

Producenci

Polecane produkty

Dozownik mydła stojący VIGOUR white
Dozownik mydła stojący VIGOUR white
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I MYDELNICZKI
VIGOUR
Kubek wiszący VIGOUR white
Kubek wiszący VIGOUR white
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I MYDELNICZKI
VIGOUR

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.