Nowoczesność w łagodniejszej wersji – industrialna czerń w połączeniu z drewnem

Social:

Prostota, która idzie w parze z nowoczesnością to najlepsza recepta na łazienkę, która sprzyja Twojemu komfortowi w 100%. Odkryj propozycję Angeliki Kubiak z Elements Poznań i wyczaruj wnętrze, w którym przyjemnie się funkcjonuje. 

Minimalizm i natura w jednym, czyli stylowe kontrasty

Projekt Angeliki Kubiak z Elements Poznań opiera się na kontraście, który tylko w teorii jest trudny do oswojenia. W praktyce zestawienie industrialnej czerni i drewna jest tak oczywiste, że aż chcemy ten pomysł natychmiast przenieść do własnej łazienki. Spójnikiem jest tu wzór marmuru na ścianach oraz biała ceramika o subtelnej, opływowej formie, a kropką nad i – rośliny, dopełniające aranżacji. Zwróć też uwagę na zestawienia kształtów geometrycznych z inspirowanymi naturą fakturami: koła, prostokąty i linie diagonalne dodają tej łazience charakteru i dynamiki, a wzór tworzony przez słoje drewna dba o jej przytulność.
 

Industrialna łazienka z czarnymi akcentami


Nowoczesne rozwiązania, które determinują styl

Można się zastanawiać, czy prysznic typu walk-in projektantka zaproponowała w tym projekcie ze względu na estetykę, czy komfort. Ale po co, skoro takie rozwiązanie spełnia obie funkcje? Natrysk bez brodzika optycznie powiększa przestrzeń i jest szalenie wygodny w codziennym użytkowaniu. Inne warte uwagi elementy to chociażby sedes w zabudowie, podkreślający designerski i bardzo przemyślany charakter wnętrza.
 

Strefa prysznicowa w industrialnej łazience

 

Łazienka wielofunkcyjna – dla każdego coś dobrego

Łazienka zaprojektowana przez Angelikę Kubiak z Elements Poznań nie ma imponującego metrażu, ale znajduje się w niej wszystko, co jest potrzebne do szczęścia, a nawet… znacznie więcej. W końcu w tym pomieszczeniu znalazło się miejsce nie tylko na praktyczny prysznic, ale też na stylową wannę wolnostojącą, która gwarantuje przyjemny relaks po całym dniu ciężkiej pracy. To możliwe dzięki sprytnemu podejściu do przestrzeni, w której wykorzystano absolutnie każdy centymetr kwadratowy. 

 

Industrialna łazienka

 

Projekt: Angelika Kubiak z Elements Poznań

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.

 

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.