KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Piękna i komfortowa łazienka na parterze

Social:

Aranżowanie łazienki na parterze bez wątpienia ma mnóstwo zalet – przede wszystkim w domach jednorodzinnych nie trzeba się dzięki temu borykać z problemem skosów. Można więc się w pełni cieszyć z dostępnej, sporej przestrzeni – jak wykorzystało to studio strzelecka design?

 

Piękna i komfortowa łazienka na parterze

 

Jasno, przestrzennie i klasycznie

Nowoczesna architektura wnętrz wysoko ceni poczucie przestrzeni. Widać to dokładnie na prezentowanym projekcie, w którym zadbano, by wnętrze było optycznie jak największe. Okładziny ścienne w postaci dużych płyt imitujących jasny marmur to pierwszy krok do osiągnięcia zamierzonego celu. Drugim jest dobór kolorów – nie znajdziemy tu przytłaczających, ciemnych barw, a jedynie perfekcyjną biel, delikatne kremy i szarości oraz w niewielkich ilościach róż, który dodaje wnętrzu uroku. Przestrzeń powiększa także szkło kabiny prysznicowej – całkowicie przejrzyste i niemal niewidoczne – oraz dokładne doświetlenie łazienki – zarówno za sprawą licznych lamp, jak i dużego, sięgającego od posadzki niemal do ściany okna.

 

Piękna i komfortowa łazienka na parterze

 

Strefa kąpielowa – wanna i prysznic

Stworzony w łazience salon kąpielowy zachwyci każdego – to przede wszystkim możliwość wyboru pomiędzy długim moczeniem się w wannie wypełnionej gorącą wodą, a szybkim, orzeźwiającym prysznicem. Leżąc w owalnej, minimalistycznej wannie, możemy wyglądać za okno, ciesząc się pięknymi krajobrazami, lub zapewnić sobie intymność, zasłaniając je żaluzjami. Kabina walk-in z kolei to kwintesencja nowoczesnej formy – delikatna, ledwie widoczna, ale zapewniająca ogromny komfort użytkowy.

 

Piękna i komfortowa łazienka na parterze

 

Strefa umywalkowa – przystosowana do precyzyjnych zabiegów

Dla tych, którzy rankiem spierają się o pierwszeństwo przy umywalce z innymi domownikami, mamy dobrą wiadomość – podwójna umywalka zakończy wszystkie waśnie, a strefa dookoła niej zadba o maksymalny komfort podczas zabiegów twarzy. Wszystko za sprawą dużego lustra, odpowiednio dobranego oświetlenia nad nim, a także naturalnego światła padającego z dużego okna łazienki.

 

 

Projekt: Strzelecka Design
 

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.