Piękna łazienka z podziałem na strefy

Social:

Szukasz inspiracji na zaaranżowanie dużej łazienki? Chcesz, by była ona w pełni funkcjonalna i znalazło się w niej miejsce na wszystkie potrzebne elementy wyposażenia? Zobacz propozycję od Strzelecka Design i dowiedz się, jak podzielić pomieszczenie na strefy, by całość była piękna i wygodna w użytku.

 

nowoczesna aranżacja łazienki

 

Niebanalna strefa kąpielowa


Pierwszym zaskoczeniem jest strefa kąpielowa – umieszczenie wanny i kabiny prysznicowej tak blisko siebie nie jest popularnym rozwiązaniem, a przecież oba elementy wyposażenia świetnie się uzupełniają. Co więcej, takie ułożenie sprawia, że łazienka jest wygodniejsza w sprzątaniu – zachlapania będą obecne na bardzo niewielkiej przestrzeni.

 

strefa kąpielowa

 

Strefa kąpielowa jest nie tylko funkcjonalna, ale też pięknie zaprojektowana. Dominuje tutaj połączenie drewna i czarnych detali, a całość wzbogaca ciekawe, poziome okno rozpoczynające się w połowie wanny – podczas relaksujących kąpieli możesz przez nie obserwować niebo i jeszcze lepiej się zrelaksować!

 

ekonomiczny układ łazienki

 

Komfort w przytulnym otoczeniu


W łazience zadbano o to, by nowoczesny design mieszał się z przytulnym wystrojem – tak by cała przestrzeń była zgodna z obowiązującymi trendami oraz wygodna dla użytkowników.

 

podwójna strefa umywalkowa

 

Dominujące szarości są silnie równoważone ciepłym drewnem, a czarne detale kontrastują z perfekcyjną bielą ceramiki sanitarnej. Warto też zwrócić uwagę na strefę umywalkową, w której znajdziesz dwa stanowiska pielęgnacyjne – docenisz je każdego nerwowego poranka, gdy wszyscy domownicy wychodzą z domu o tej samej porze.


Dyskretna pralnia w Twojej łazience


W dużych łazienkach bez trudu można zmieścić pralkę, jednak warto zrobić to tak, by nie zaburzała starannego wystroju otoczenia. W tym przypadku pralnia została delikatnie odseparowana od reszty pomieszczenia – znajduje się w niewielkiej wnęce.

 

mała pralnia w łazience

 

Oprócz pralki znajdziesz tu szafę i szafki, w których bez trudu pomieścisz wszystkie łazienkowe przedmioty i akcesoria – schowanie ich do mebli ułatwi Ci utrzymanie perfekcyjnego porządku i minimalistycznego charakteru przestrzeni.

 

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.


Projekt: Strzelecka Design

Producenci

Polecane produkty

Stojąca bateria umywalkowa Loft
Stojąca bateria umywalkowa Loft
BATERIE UMYWALKOWE
Valvex
Lustro Aris
Lustro Aris 60x70 cm
LUSTRA I INNE
Kraft

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.