Pistacjowy kolor w łazience – dwie aranżacje Faber Studio

Social:

Jasne zielenie, takie jak mięta czy pistacja, cieszą się ogromną popularnością, a ich obecność została przez projektantów silnie zaznaczona w trendach wnętrzarskich na 2022 rok. Jak zastosować pistacjowy odcień w łazience tak, żeby prezentowała się nowocześnie? Oto dwie propozycje od Faber Studio.
 
Łazienka w pistacjowej odsłonie

 

Pistacja + słomkowy beż – duet, który idealnie sprawdzi się w łazience

Projektanci z Faber Studio zaproponowali aż dwa warianty aranżacji łazienki, w której pojawiają się trzy bardzo ważne we wnętrzarskich trendach (w 2021 i 2022 roku) kolory. Chodzi o jasną, piastacjową zieleń, biel i słomkowy beż, które w połączeniu tworzą świeży efekt z boho zacięciem – jak z wnętrz wakacyjnych apartamentów na Bali. Jak zaaranżować pomysłowo wnętrze łazienki w oparciu o tak nieoczywisty odcień, jak zgaszona pistacja? Uzyskanie naprawdę nowoczesnego rezultatu tak naprawdę jest bardzo proste. 

 

Osłona pierwsza: łazienka z przewagą pistacjowej zieleni

W pierwszej aranżacji autorstwa Faber Studio, pistacjowa zieleń na ścianach zdecydowanie dominuje, nadając wnętrzu ciekawy, bardzo nowoczesny charakter. Idealnie działa na nią połączenie z bielą – zwłaszcza w tak ciekawej postaci, jak miniaturowe płytki, które tworzą misterną mozaikę na dolnej części ściany czy w kabinie prysznicowej. 

 

Strefa kąpielowa w pistacjowej odsłonie

 
Nie da się też przecenić wpływu naturalnego wybarwienia jasnego drewna i złota, który całości dodaje bardziej luksusowego charakteru i zdecydowanie unowocześnia pistacjową zieleń. Boho dodatki w postaci plecionych dekoracji ściennych czy traw pampasowych podbijają naturalny urok wnętrza.
 

Strefa umywalkowa w odcieniu pistacjowym

 

Odsłona druga: Łazienka z przewagą bieli

To jednak nie jedyny sposób na pistację w łazience. Kolor ten, na przykład w przypadku mniejszego metrażu, może się pojawić jako uzupełnienie przeważającej w aranżacji bieli. 
Druga propozycja Faber Studio też opiera się na małych, prostokątnych płytkach à la cegiełki, które tworzą ciekawszy efekt niż te w klasycznym, kwadratowym formacie. 

 

Strefa prysznicowa w pistacjowym odcieniu

 

Całość dookreśla pistacjowa mozaika w kabinie prysznicowej, a także znane już z poprzedniego projektu słomkowe akcesoria i, naturalnie, kolor drewna. Nie brakuje też akcentu luksusowego złota, spinającego trzy wiodące w tej aranżacji barwy.

 

Łazienka w łagodnej pistacjowej odsłonie

 

Projekt: Faber Studio

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.

Producenci

Polecane produkty

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.