Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Pokój kąpielowy – strefa higieny i nieograniczonego komfortu

Social:

Możliwość stworzenie salonu kąpielowego to marzenie wielu – domowa strefa SPA rozbudza zmysły, pozwala na wygodne zażywanie codziennych kąpieli i sprzyja relaksowi – jak ją urządzić? Podpowiedź znajdziemy w projekcie od eMeR design!

 

Pokój kąpielowy – strefa higieny i nieograniczonego komfortu

 

Wyjątkowe chwile relaksujących kąpieli

Podstawowym elementem wyposażenia pokoju kąpielowego jest wanna – możliwość ustawienia wersji wolnostojącej to dodatkowy atut, pozwalający na efektowne zagospodarowanie miejsca w sporym wnętrzu. Oprócz niej zastosowaliśmy także wielkoformatowe płytki na ścianach i posadzce, które dodatkowo podkreślają poczucie przestrzeni, podobnie jak duże okna wpuszczające światło i odbijające je duże lustro nad umywalką. 

 

pokój kąpielowy

 

Szybki prysznic dla zabieganych

W pokoju kąpielowym nie może zabraknąć także kabiny prysznicowej – model w wersji walk-in jest bardzo nowoczesny, a dzięki sporym wymiarom tworzy także wygodą przestrzeń do pielęgnacji ciała. Obecność natrysku z pewnością docenią ci, którym szybki styl życia nie pozwala na codzienne relaksowanie się w wannie. Być może jednak i oni znajdą chwilę, by odpocząć po prysznicu w fotelu i wyschnąć przy elektrycznym kominku.

 

Pokój kąpielowy – strefa higieny i nieograniczonego komfortu

 

Chwila zapomnienia pomiędzy zabiegami pielęgnacyjnymi

Obecność foteli w pokoju kąpielowym nie powinna nikogo dziwić – przestrzeń ta jest bowiem przeznaczona do relaksu. W wolnej chwili można poświęcić się pielęgnacji ciała, a jednocześnie zadbać o odprężenie dla umysłu, wygodnie usadawiając się na miękkich meblach w oczekiwaniu na napełnienie wanny wodą. Wówczas można znaleźć chwilę na ulubioną lekturę lub cieszyć się zabiegami aromaterapii.

 

pokój kąpielowy

 

Eklektyczny styl przytulnej łazienki

W tej aranżacji salonu kąpielowego postawiliśmy na nowoczesną klasykę – brązy, biele i drewniane wykończenia zapewniają otoczeniu ciepły i przytulny charakter, jednak w wystroju wyczuć można także nutę współczesnego minimalizmu objawiającego się w prostych formach i surowości pozbawionych dekorów wielkoformatowych płytek ceramicznych. 

 

Projekt: eMeR design
 

Producenci

Polecane produkty

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.