Ponadczasowa czerń i elegancja

Social:

Lubisz wychodzić poza utarte szlaki? Czujesz się dobrze w odważnych aranżacjach? Szukasz dla swojego wnętrza czegoś innego niż higieniczna biel i sztampowe wyposażenie? Przedstawiamy projekt, który wykonała Mai Jamińskiej, który łączy i zestawia ze sobą produkty w odważny sposób, tworząc niepowtarzalny charakter wnętrza.

 

łazienka w czerni

 

Mała czarna… łazienka

 

Głęboką czerń wykorzystanych w projekcie płytek uzupełniają złote żyłki, przebiegające nieregularnie na powierzchni. Całość nadaje łazience niezwykłej gracji. 

Ponieważ wnętrze utrzymane jest w ciemnych barwach, niezwykle istotnym elementem projektu jest oświetlenie łazienki utrzymane w ciepłych barwach. 
 

łazienka w czerni

 

Siła kontrastów

 

Najważniejsze strefy łazienki – umywalkowa, kąpielowa oraz WC wyraźnie odznaczają się na ciemnym tle poprzez użycie kontrastujących, białych wykończeni ceramiki. Całość dodaje nie tylko oryginalności wnętrzu, ale wprowadza ład do pomieszczenia.

 

łazienka w czerni

 

Przemyślane detale

Całość projektu dopełniają szczegóły – dekoracyjny grzejnik w czarnym kolorze, czarny parawan nawannowy, umożliwiający wygodne korzystanie z prysznica oraz duże, okrągłe lustro, które optycznie powiększa całe pomieszczenie.

Kompletna aranżacja łazienki stworzona została dla osób ceniących sobie styl, elegancję i ponadczasowość wnętrz. Aranżacja łączy w sobie komfort użytkowania i szyk.

 

Projekt: Architekt Wnętrz JAMINSKA.PL

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.

 

Umów się na spotkanie w salonie!

Producenci

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.