Przestronność i funkcjonalność w małej łazience

Social:

W aranżowaniu współczesnych łazienek nie trzeba się trzymać sztywnych ram – coraz więcej projektów przekracza kolejne granice, a wszystko po to, by użytkownicy przestrzeni sanitarnych czuli się w nich jak najlepiej. Zobacz, co możesz zyskać z nietypowo urządzoną łazienką w wykonaniu salonu Elements Opole!

 

nowoczesna łazienka

 

Maksymalne wykorzystanie miejsca 


Urządzenie łazienki na niewielkim prostokącie – z tym zadaniem boryka się naprawdę wiele osób. Jednak większość, nie zdając sobie sprawy z ogromu możliwości, jakie dają oryginalne rozwiązania, sięga po ograniczającą sztampę, wymuszającą rezygnowanie z niektórych elementów wyposażenia łazienki. W tym projekcie natomiast znajdziesz wszystko!

 

pomysłowa aranżacja łazienki

 

W tej łazience o jej ogromnej funkcjonalności zadecydowały dwa czynniki. Pierwszym było stworzenie kabiny walk-in, naprzeciwko której umieszczona została toaleta. Otwarta konstrukcja prysznica sprawia, że z obu elementów możesz korzystać w pełni komfortowo. Drugim zaś okazało się zastosowanie szerokich, przeszklonych, przesuwnych drzwi, za sprawą których możliwe było umieszczenie wanny wolnostojącej niemal na środku pomieszczenia.

 

nowoczesna łazienka - widok z góry

 

Przeszklone drzwi – gdzie się sprawdzą?


Ogromne, transparentne drzwi mogą zdawać się dziwnym pomysłem na wykończenie łazienki. Zastosowanie ich jest jednak w pełni zasadne, jeśli do czynienia mamy z prywatnymi łazienkami umieszczonymi przy pokojach. 

 

stylowa łazienka

 

Sypialnia z tak delikatnie oddzieloną, ale w pełni funkcjonalną łazienką z pewnością przypadnie Ci do gustu – duże przeszklenie powoduje efekt przestronności, a bliskość wanny czy prysznica zapewni Ci poczucie luksusu każdego dnia.


Design na miarę XXI wieku


Na tym kończą się nietypowe rozwiązania w prezentowanej łazience – jej aranżacja jest bowiem w pełni zgodna z obecnie panującymi trendami wykańczania domowych wnętrz. Połączenie drewna i szarości to strzał w dziesiątkę, dzięki któremu wnętrze staje się przytulne, a jednocześnie nie traci minimalistycznego charakteru.

 

komfortowa łazienka

 

Warto też dokładnie przyjrzeć się wyposażeniu – subtelne, finezyjne kształty umywalek czy wanny pozwalają zapomnieć o topornych elementach ceramiki sanitarnej, będących najlepszym dowodem na ich trwałość. Niech żyje subtelność i elegancja!

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.

Producenci

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.