Przytulna łazienka w kształcie litery L

Social:

Łazienki o niestandardowych kształtach i ograniczonym metrażu bywają trudne do zagospodarowania. Pomieszczenie układające się w literę L jest jednym z nich. Zobacz, jak można je urządzić, by zyskać przestrzeń higieniczno-pielęgnacyjną odpowiadającą nie tylko Twoim potrzebom praktycznym, ale i chęci wykreowania eleganckiego i nowoczesnego wnętrza.

 

nowoczesna łazienka

 

Praktyczne wykorzystanie wnęki


Pomieszczenie w kształcie litery L w tym przypadku zostało zaaranżowane wręcz doskonale. Wnękę wykorzystano bowiem do stworzenia dużej, a więc i bardzo wygodnej strefy prysznicowej. Obszar natrysku oddzielony został od reszty łazienki za pomocą w pełni transparentnych, szklanych drzwi, więc pomimo podziału we wnętrzu zachowane zostało poczucie przestrzeni.

 

łazienka w kształcie litery L

 

Pod natryskiem nie zastosowano tradycyjnego brodzika – odpływ wbudowany został w posadzkę i przykryty rusztem uzupełnionym płytką w kolorze podłogi. Jest więc niemal niewidoczny, a jednocześnie cechuje się niebywałą wydajnością odprowadzania wody z kąpieli. Brak brodzika to większy komfort – dla Ciebie, ale i dla mieszkających z Tobą seniorów i dzieci.


Kompletna przestrzeń toaletowa


W drugiej części łazienki znalazło się miejsce nie tylko na umywalkę z dużym lustrem, ale i na pełen zestaw toaletowy – miskę WC oraz bidet. Obie strefy znajdują się naprzeciwko siebie, więc podczas codziennej higieny możesz liczyć na bliskość potrzebnego Ci wyposażenia łazienkowego.

 

przytulna łazienka

 

Ogromne odgrywa pełni tu podwójną rolę – pozwala się przeglądać podczas pielęgnacji twarzy, ale też odbija przestrzeń, sprawiając, że pomieszczenie zdaje się nieco większe niż w rzeczywistości.


Łazienka bliska naturze


W prezentowanym projekcie w końcu trzeba skierować wzrok na design – w pełni inspirowany naturą i mający zapewniać użytkownikom łazienki spokój i poczucie przytulności.

 

łazienka w drewnie

 

Ciepłe, łagodne kolory drewna mieszają się tutaj z szaro-brązowymi płytkami na posadzkach i części ścian, tworząc prawdziwie realistyczną mieszankę, przywodzącą na myśl rozmaite krajobrazy. Stylistykę te świadomie uzupełniono plakatami przedstawiającymi soczyście zielone liście – to właśnie dzięki nim obraz naturalnej łazienki staje się kompletny i wyjątkowo przyjemny w odbiorze.


 

Umów się na spotkanie w salonie!

Producenci

Polecane produkty

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.