Przytulny salon kąpielowy z motywami roślinnymi

Social:

Dobre rozplanowanie łazienek w mieszkaniu to klucz do osiągnięcia komfortu użytkowego dla całej rodziny. Warto przemyśleć koncepcję salonu kąpielowego i urządzić go modnie i wygodnie – tak jak na poniższym przykładzie zaproponowało biuro projektowe Wizja Wnętrza.

 

łazienka inspirowana naturą

 

Salon kąpielowy – czy warto go zaprojektować?


Salon kąpielowy jest koncepcją, która doskonale sprawdza się w niewielkich mieszkaniach. Jeśli nie masz miejsca na stworzenie dwóch pełnoprawnych łazienek, wydziel osobno salon kąpielowy i toaletę, co pozwoli Tobie i pozostałym domownikom wygodniej korzystać z przestrzeni sanitarnych, niż gdyby wszystkie elementy wyposażenia skupione zostały w jednym pomieszczeniu.

 

wygodna kabina prysznicowa


Dlatego też w tym projekcie salonu kąpielowego znajdziesz dużą wannę, przestronny prysznic oraz strefę umywalkową, nie uświadczysz natomiast miski WC – ta oddelegowana została do osobnego wnętrza, aby domownicy mogli korzystać z toalety nawet wtedy, gdy inny członek rodziny się kąpie. 

 

komfortowa wanna

 

Wyjątkowy dekor nad wanną


Salon kąpielowy jest miejscem, w którym bardzo ważny jest wystrój otoczenia. Powinien być przytulny, kojący, odprężający – tak, by sprzyjać relaksowi po ciężkim dniu pracy. Dlatego też w tej łazience postawiono na nawiązujące do natury dekoracje, które przeniosą Cię w myślach na łono przyrody.

 

naturalne motywy w łazience

 

Całą ścianę nad wanną pokrywają piękne płytki, na których przedstawiono ogromne liście egzotycznych roślin. To właśnie je będziesz mieć na oku za każdym razem, gdy zechcesz powylegiwać się w wypełnionej pianą i gorącą wodą wannie – efektywny wypoczynek gwarantowany!


Ciepło, przytulnie i higienicznie – piękna kompozycja barw


Poza zielonymi dekorami postawiono na spokojne, stonowane barwy wystroju salonu kąpielowego. Dużą rolę odgrywają tu beże przeplatające się z bielą, ale nie zabrakło również drewna korelującego z zielenią roślin na płytkach ceramicznych.

 

funkcjonalny salon kąpielowy


Ciekawym dopełnieniem aranżacji są czarne detale – wyraziste, ale niezaburzające łagodnego wystroju otoczenia. W takim salonie kąpielowym z pewnością znajdziesz chwilę spokoju tylko dla siebie.

 

Umów się na spotkanie w salonie!

Projekt: Wizja Wnętrza
 

Producenci

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements.

Informacje zawarte na stronie www.elements-show.pl przedstawiają wybrany asortyment i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny, zdjęcia i opisy produktów mogą odbiegać od rzeczywistej oferty w salonach Elements.