Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Styl loftowy w toalecie – nowocześnie i industrialnie

Social:

Piękna, nowoczesna i praktyczna – toaleta oddzielona od łazienki to pomieszczenie, które z pewnością docenią wszyscy domownicy. Wnętrze, choć z zasady niewielkie, może nieść za sobą ogromne walory dekoracyjne, jeśli odpowiednio podejdzie się do kwestii jego urządzenia – najlepszym dowodem na to jest projekt od studia strzelecka design.

 

Styl loftowy w toalecie – nowocześnie i industrialnie

 

Styl industrialny – surowe kolory i wzory na ścianach

W loftach często podkreśla się surowy charakter wnętrz – królują w nich betonowe, niewykończone powierzchnie oraz często eksponowane są niedoskonałości ścian. W przypadku tej toalety wszelkiego rodzaju uszczerbki zostały starannie zaplanowane, by nadać otoczeniu wyjątkowy charakter. Jedna ściana w całości ma betonową strukturę, inne zaś wyłożone są wielkoformatowymi płytkami – szarymi, ale też takimi mającymi imitować naturalny kamień. Do tych barw dodaliśmy też odrobinę kolorów z najmodniejszych trendów – jednak czerń i biel tak dobrze pasują do prostych szarości, że tworzą z nimi spójną całość.

 

loftowa łazienka

 

Niezbędne wyposażenie małej toalety

W toalecie umieściliśmy wszystko, co potrzebne – oprócz miski WC znalazło się tu miejsce na efektowną, stawianą na blacie umywalkę, uzupełnioną podtynkową armaturą oraz podłużnym lustrem na ścianie. Pod umywalką do dyspozycji dostępne są pojemne szafki z szufladami, w których można schować zapasowe ręczniki, papier toaletowy, mydło i inne przydatne akcesoria. Wnętrze pozbawione jest okien, jednak o odpowiednie oświetlenie dbają tutaj lampy w formie reflektorów – pasujące do industrialnego charakteru aranżacji.

 

loftowa łazienka

 

Dodatki budujące klimat
Choć toaleta jest niewielka i przede wszystkim ma pełnić funkcję praktyczną, nie zapominajmy również o zadbaniu o dodatki, dzięki którym charakter pomieszczenia zostanie podkreślony jeszcze mocniej. Tutaj wybraliśmy proste, humorystyczne obrazki i umieściliśmy je na jednej ze ścian. Urozmaicają stylizację, ale też nie zaburzają całej koncepcji loftowej łazienki.

 

 

Projekt: Strzelecka Design
 

Producenci

Polecane produkty

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.