Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Wąska łazienka – przytulna i funkcjonalna 

Social:

Czy można urządzić podłużną łazienkę tak, by była maksymalnie funkcjonalna, ale przy tym nie traciła także na przytulności i efektownej aranżacji? Sprawdź, jak to zrobić, inspirując się projektem od Wrocławskiej Fabryki Wnętrz!

 

Wąska łazienka – przytulna i funkcjonalna 

 

Strefa prysznicowa 2 w 1

Podłużne pomieszczenie da się odpowiednio zaaranżować, nawet jeśli chcemy stworzyć w nim łazienkę. Tutaj postawiliśmy na koncepcję osobnego salonu kąpielowego bez toalety – pod długą ścianą ustawiliśmy pojemną, wygodną wannę i zabudowaliśmy ją na całej szerokości w taki sposób, że na końcu znalazła się wolna przestrzeń, którą z powodzeniem można wykorzystać jako półkę czy miejsce do ustawienia świec. Choć wanna świetnie nadaje się do długiego relaksu po całym dniu pracy, tak dobrze nie sprawdza się już w przypadku szybkich kąpieli. Dlatego też uzupełniliśmy ją szklaną taflą, która tworzy swoisty parawan, pozwalający korzystać w wannie także z natrysku.

 

Wąska łazienka – przytulna i funkcjonalna 

 

Tylko to, co niezbędne – wyposażenie łazienkowe na niewielkiej przestrzeni

Oprócz wanny z parawanem w łazience stworzyliśmy również strefę umywalkową. Podwieszana ceramika wraz z szafką są niewielkie, ale za to wysoce funkcjonalne. Uzupełnia je lustro umieszczone na ścianie – nad nim znajduje się lampa, dzięki której można doświetlić twarz i wykonywać precyzyjne zabiegi pielęgnacyjne. Obok umywalki wiszą dwie półki, które przeznaczyliśmy do przechowywania ręczników, ale też umieściliśmy na nich ciepły akcent w postaci rośliny doniczkowej. Na drugim krańcu pomieszczenia znalazło się natomiast krzesło, na którym można rozsiąść się po lub przed kąpielą.

 

Wąska łazienka – przytulna i funkcjonalna 

 

Ciepłe kolory dla lepszego relaksu

W aranżacji podłużnej łazienki unikaliśmy ciemnych kolorów, postawiliśmy natomiast na ciepłą, kremową, wpadającą w brzoskwiniową barwę. Taki odcień tworzy głębokie wrażenie przytulności, dzięki czemu łatwiej można się zrelaksować podczas domowych zabiegów spa. Wnętrze uzupełnia także ponadczasowa biel grzejnika, drzwi ceramiki oraz mebli.

 

Wąska łazienka – przytulna i funkcjonalna 

 

Projekt: Wrocławska Fabryka Wnętrz
 

Producenci

Polecane produkty

Płytka ścienna Go!
Płytka ścienna Go!
MONOKOLOR
Ceramiche Daytona
Ścienna bateria wannowa Talis E
Ścienna bateria wannowa Talis E
BATERIE WANNOWE
Hansgrohe

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.