Magazyn Top Trendy 2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Wyjątkowa łazienka w ciemnym drewnie

Social:

Aranżowanie nowoczesnej łazienki to czysta przyjemność dla fanów minimalizmu oraz przywiązania do naturalnych materiałów. Wykorzystanie we wnętrzu ciemnego drewna pozwoli osiągnąć wyjątkowy efekt dekoracyjny, o czym przekonują nas projekty biur architektury wnętrz – takie jak propozycja od studia strzelecka design.

 

Wyjątkowa łazienka w ciemnym drewnie

 

Ciemne drewno i szarości – kwintesencja nowoczesnych trendów

W nowoczesnej łazience liczy się pomysł i odpowiednie dobranie materiałów i ich barw, a także wykorzystanie ich w harmonijny sposób. Tutaj podzieliliśmy pomieszczenie na dwie części – od wejścia jedną strefę tworzy umywalka z prysznicem. Posadzka i ściany mają kolor ciemnego drewna. W drugiej części, z toaletą i wanną króluje natomiast szarość na wielkoformatowych płytkach. Jednocześnie jednak widzimy wyraźne nawiązania pomiędzy oboma przestrzeniami – nad toaletą znalazły się drewniane panele z półkami, szarość pokrywa zaś ścianę, do której przymocowany jest natrysk.

 

Wyjątkowa łazienka w ciemnym drewnie

 

Wyposażenie łazienkowe na miarę potrzeb

Metraż łazienki jest na tyle duży, że zmieściła się w niej zarówno wanna, jak i strefa prysznicowa. Obok podwieszanej toalety znalazł się również wiszący bidet. Strefa umywalkowa to kwintesencja komfortu codziennej pielęgnacji twarzy i rąk – wyposażona w duże lustro i umywalkę o sporej niecce, a także wykończona funkcjonalną szafką z blatem do przechowywania akcesoriów stworzy idealne warunki dla każdego z domowników.

 

Wyjątkowa łazienka w ciemnym drewnie

 

Przestrzeń i światło – triki powiększające wnętrze

W tym projekcie warto zwrócić uwagę na kilka trików, dzięki którym, pomimo dużej liczby elementów wyposażenia łazienki, udało się zachować poczucie przestrzeni. Było to możliwe dzięki kafelkom w dużym formacie, które optycznie powiększają pomieszczenie, ale też za sprawą przezroczystej, niemal niewidocznej ściance prysznica, która otwiera strefę prysznicową – podobnie działa brak brodzika, dzięki któremu posadzka tworzy spójną całość. Trzeba tu wspomnieć także o dużym lustrze odbijającym wnętrze, ale i o wysokim oknie wpuszczającym do środka mnóstwo światła.

 

Projekt: Strzelecka Design
 

Producenci

Polecane produkty

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.