Zieleń w zupełnie nowym wydaniu

Social:

Zieleń w łazience wydaje Ci się banalnym pomysłem? Zanim zawyrokujesz, że to absolutnie nie jest trend dla kogoś tak uwielbiającego nieoczywistości jak Ty, zobacz propozycję studia projektowego FORMAT HOME&DESIGN. W tej aranżacji zielony kolor pojawia się nie po to, żeby znudzić, ale po to, żeby zaskoczyć i sprzyjać eksperymentom. Jak powtórzyć ten efekt we własnym mieszkaniu?

 

Aranżacja łazienki przygotowana przez studio FORMAT HOME&DESIGN

 

Zieleń 2.0, czyli nowe, wielowymiarowe oblicze zielonego koloru

Zieleń w aranżacji zaprojektowanej przez studio FORMAT HOM&DESIGN z jednej strony ma ultranowoczesny charakter, a z drugiej – czerpie pełnymi garściami z przeszłości i puszcza oczko w stronę estetyki vintage. Pistacjowy odcień z wyjątkowym efektem przecierania i postarzania, idealnie sprawdza się w nowoczesnej łazience, wprowadzając do niej więcej indywidualności i charakteru. Wystarczy odrobina tego koloru na jednej ze ścian, żeby biel i czerń nabrały wyrazu.

 

Pomysłowe rozwiązania do niewielkiej łazienki

Małe wnętrze łazienki musi być oczywiste i przewidywalne, a „funkcjonalność” może być jedynym kluczem do jej aranżacji? Nic bardziej mylnego. W niewielkiej przestrzeni jak najbardziej możesz wykreować pomysłowy, a nawet dowcipny rezultat. Najlepszy przykład stanowi propozycja studia FORMAT HOME&DESIGN: odwrócone lustro, dwie umywalki nablatowe czy grzejnik jak dzieło sztuki to akcenty, które są szalenie stylowe, a przecież nie wymagają wiele zachodu.

 

Oszczędność miejsca i… miejsce na wszystko

Wystarczy tylko mądrze rozdysponować przestrzenią, żeby osiągnąć zamierzony efekt: stworzyć bezpieczną, optymalnie zorganizowaną łazienkę, która cieszy oko i sprzyja relaksowi. W tej propozycji nie zabrakło niczego: jest umywalkowe stanowisko z prawdziwego zdarzenia, wygodna wanna, sedes, bidet i mnóstwo miejsca do przechowywania. Dominanta kolorystyczna bieli potęguje efekt optycznego powiększenia pomieszczenia, dzięki czemu nie sprawia ona wrażenia zbyt zatłoczonego elementami.

 

Strefa umywalkowa w zielonej kolorystyce

 

 

Projekt: FORMAT HOME&DESIGN

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.

Producenci

Polecane produkty

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.