Magazyn Top Trendy 2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Laveo GRENADA
GRENADA4860GB

Zlewozmywak Grenada 48x60 cm

Kuchnia w geometrycznym stylu to ciekawy pomysł na stworzenie nowoczesnej aranżacji. Idealnie będzie do niej pasować prezentowany zlewozmywak z kolekcji Grenada. Choć z zewnątrz ma kształt prostokąta o wymiarach 48 x 60 cm, jego komora uformowana jest w kształt trapezu w taki sposób, by w górnym narożniku powstała półka na armaturę. Ciekawy design uzupełnia łagodny, beżowy kolor, który nadaje całości uniwersalny charakter. Jednak zlewozmywak możesz wybrać także w odcieniu czarnym i szarym, by wykończyć kuchnię w bardziej zdecydowanych barwach. Produkt wykonany został z granitu, co nadaje mu doskonałe właściwości - cechuje się odpornością na uderzenia, wysokie temperatury, zabrudzenia i zarysowania, więc zachowuje swój elegancki charakter na dłużej. Zlewozmywak docenisz też za funkcjonalne akcesoria - syfon oszczędzający miejsce oraz korek pneumatyczny.

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.