Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Kludi AMBIENTA
AMBIBWSC

Ścienna bateria wannowa Ambienta

Funkcjonalność i elegancja - to cechy wyróżniające ścienną baterię wannową Ambienta. Element posiada modny design na miarę szykownego hotelu. Utrzymany jest w metalicznym kolorze, dlatego będzie znakomicie prezentował się w zestawianiu z profilami o takiej samej barwie. Chromowana powierzchnia wyróżnia się modnym połyskiem. Subtelnie zaokrąglone krawędzie zapewniają przedmiotowi nietuzinkowy wygląd. Dodatkową zaletą produktu jest obecność perlatora, który napowietrza wodę, zmniejszając jej codzienne zużycie - dzięki temu zoptymalizujesz swoje rachunki. Część zamontowana na ścianie doskonale wpłynie na wygląd elegancko wykończonej wanny, podkreśli jej charakter swoim pięknym blaskiem. Łatwe dopasowanie modelu do większości standardowych instalacji umożliwia rozstaw śrub mocujących wynoszący 15 cm. Innowacyjna bateria przyda się w każdym mieszkaniu.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Ścienna bateria wannowa Loft Black
Wiele kolorów Wiele kolorów
Ścienna bateria wannowa Loft Gold

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.