Magazyn Top Trendy 2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Armatura Elements

ARMATURA

Chłodna elegancja i harmonijne kształty? Różnorodność baterii i natrysków w ELEMENTS to żaden problem. Czy ekskluzywny z otwartym wypływem, bezdotykowym uruchamianiem na podczerwień dla najwyższych wymogów higienicznych czy też wyszukany design. Właściwa armatura zmienia zwykłą łazienkę w synonim jakości, najwyższych technologii i prestiżu. W ELEMENTS możesz obejrzeć oraz dotknąć różnorodne modele – to gwarantuje wybór Twojego faworyta.

Bateria umywalkowa

BATERIE UMYWALKOWE

ELEMENTS oferuje ogromny wybór baterii umywalkowych. Wolisz baterie mieszaczowe czy termostatyczne? Stojące jednouchwytowe, dwuuchwytowe czy może armaturę naścienną? Nasza armatura umywalkowa dodaje łazience blasku, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom pozwoli zaoszczędzić wodę i energię.

Bateria wannowa

BATERIE WANNOWE

W naszej ofercie baterii wannowych znajdziesz produkty, które zarówno pod względem estetyki, jakości wykonania, jak i funkcjonalności sprostają Twoim indywidualnym oczekiwaniom. Oferujemy tradycjne baterie oraz takie, które odważnie czerpią z najnowszych trendów.

Bateria natryskowa

BATERIE NATRYSKOWE

Prysznic jak ciepły letni deszcz – a może odświeżający masaż? Pulsujący intensywny strumień czy relaksujące miękkie krople? Baterie natryskowe z oferty ELEMENTS oferują obok wielu rodzajów strumienia wody, ogromny wybór kształtów - od klasyki po nowoczesny i elegancki design.

System natryskowy

SYSTEMY NATRYSKOWE

Poczuj idealny prysznic dzięki rozbudowanym systemom nastryskowym, które gwarantują regularny strumień wody równomiernie wypływający ze wszystkich otworów natrysku. Dzięki praktycznym rozwiązaniom i doskonałemu stylowi produktów, możesz być pewny, że dokonasz właściwego wyboru.

głowice natrysku

GŁOWICE NATRYSKU

Głowice natrysku rozpraszają strumień wody, tak  by przypominał padający deszcz, który zapewnia przyjemną i delikatną kąpiel. Asortyment ELEMENTS obejmuje nowoczesne modele o różnych średnicach, designie i możliwościach ustawienia strumienia wody.

Baterie bidetowe

BATERIE BIDETOWE

Bidet to jeszcze większe poczucie świeżości i komfortu. Idealna bateria bidetowa jest nie tylko funkcjonalna ale i pięknie wygląda. Wybierz model, który swoim designem wkomponuje się w całościową aranżację łazienki.

Bateria termostatyczna

BATERIE TERMOSTATYCZNE

Baterie termostatyczne gwarantują kąpiel w indywidualnie dopasowanej temperaturze wody. W ofercie znajdziesz produkty najnowszej technologii zaprojektowane według światowych trendów w designie.