Bateria umywalkowa

BATERIE UMYWALKOWE

Bateria umywalkowa to jeden z najważniejszych elementów aranżacji przestrzeni łazienkowej. Posłuży przez długie lata i będzie w znacznej mierze decydować o komforcie korzystania ze strefy umywalkowej. Odpowiednio dobrana bateria do umywalki, dzięki praktycznej obsłudze, będzie w znaczący sposób ułatwiać nam codzienne czynności i pozwoli zaoszczędzić sporo czasu. 

BATERIE WANNOWE

BATERIE WANNOWE

Zanim przyjdzie Ci cieszyć się odprężającą kąpielą, czeka Cię jeszcze wybór odpowiedniej armatury łazienkowej. Dobrze dobrana bateria wannowa ma kluczowy wpływ na komfort użytkowania przestrzeni natryskowej. W ofercie Elements znajdziesz duży wybór baterii o różnym sposobie montażu, dostępne w wielu wariantach kolorystycznych.

BATERIE NATRYSKOWE

BATERIE NATRYSKOWE

Bateria łazienkowa prysznicowa to szeroki wybór dostępnych modeli, wzorów, kolorów i stylów wykończenia, które z łatwością dopasujesz do wystroju swojej łazienki. Ponadczasowy kolor chromu doskonale sprawdzi się w klasycznych wnętrzach, a czarne, matowe modele będą współgrać z nowoczesną, awangardową aranżacją.

SYSTEMY NATRYSKOWE

SYSTEMY NATRYSKOWE

Za sprawą nowoczesnego wzornictwa systemy natryskowe nie tylko pięknie wyglądają, ale i zyskują funkcjonalność. Podnoszą komfort codziennego prysznica, co sprawia, że szybki prysznic jest przyjemnością. Zestawy mogą być wyposażone na przykład w elastyczny wąż z systemem zapobiegającym skręcaniu, czy w półkę na kosmetyki. Można też wybrać sposób mocowania poszczególnych elementów do ściany – ścienny lub podtynkowy.

GŁOWICE NATRYSKU

GŁOWICE NATRYSKU

Głowice prysznicowe stają się coraz częstszym wyborem podczas kompletowania wyposażenia przestrzeni łazienkowej. Nie bez powodu. Duża powierzchnia gwarantuje znacznie większy komfort codziennych kąpieli niż tradycyjna słuchawka, a nowoczesne modele oferują wiele udogodnień.

Baterie bidetowe

BATERIE BIDETOWE

Bidet to element wyposażenia łazienki, który pomaga nam szybko, sprawnie i wygodnie odświeżyć się po wizycie w toalecie. Docenią go nie tylko ludzie młodzi i aktywni, ale również osoby w starszym wieku oraz mniej sprawne ruchowo, dla których zamontowanie bidetu z wygodną w użyciu baterią bidetową może okazać się sposobem na bezpieczne i komfortowe korzystanie z łazienki.

BATERIE TERMOSTATYCZNE

BATERIE TERMOSTATYCZNE

Optymalna temperatura wody podczas codziennych czynności higienicznych to gwarancja pełnego komfortu i zadowolenia podczas kąpieli. Jednak poszukiwanie idealnej temperatury nie zawsze jest łatwe – może zająć sporo czasu i powodować niepotrzebny upływ wody. A może czas już pożegnać mało precyzyjną armaturę?

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements.

Informacje zawarte na stronie www.elements-show.pl przedstawiają wybrany asortyment i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny, zdjęcia i opisy produktów mogą odbiegać od rzeczywistej oferty w salonach Elements.