Nikles CARBON

Rączka natryskowa Stick Carbon

Myślisz, że Twoja kabina prysznicowa jest już wystarczająco komfortowa? Poznaj zupełnie nowy wymiar kąpieli - zainstaluj w niej prezentowaną rączkę natryskową z serii Nikles Carbon. Akcesorium idealnie uzupełni znajdującą się w kabinie armaturę. Jej uniwersalny kolor chrom będzie pięknie korelować z metalicznymi elementami, o które nietrudno w klasycznej łazience. Czarna wstawka może z kolei stanowić nawiązanie do akcesoriów, takich jak mydelniczki czy kubki. Dzięki temu wnętrze zyska na spójności i będzie się prezentować jeszcze ciekawiej. Innowacyjne połączenie metalu i włókna węglowego to synonim trwałości. Możesz zatem cieszyć się niezmienną estetyką produktu przez optymalnie długi czas. Seria Nikles Carbon obejmuje również inne artykuły utrzymane w podobnej stylistyce. Wybierz je i stwórz harmonijną, estetyczną łazienkę!

Możesz być także zainteresowany:

Wąż natryskowy Brillianz
Wąż natryskowy Brillianz
SYSTEMY NATRYSKOWE
Nikles
Rączka natryskowa Pearl 110 Duo Full
Rączka natryskowa Pearl 110 Duo Full
SYSTEMY NATRYSKOWE
Nikles

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.