Nikles CARBON

Rączka natryskowa Stick Carbon

Myślisz, że Twoja kabina prysznicowa jest już wystarczająco komfortowa? Poznaj zupełnie nowy wymiar kąpieli - zainstaluj w niej prezentowaną rączkę natryskową z serii Nikles Carbon. Akcesorium idealnie uzupełni znajdującą się w kabinie armaturę. Jej uniwersalny kolor chrom będzie pięknie korelować z metalicznymi elementami, o które nietrudno w klasycznej łazience. Czarna wstawka może z kolei stanowić nawiązanie do akcesoriów, takich jak mydelniczki czy kubki. Dzięki temu wnętrze zyska na spójności i będzie się prezentować jeszcze ciekawiej. Innowacyjne połączenie metalu i włókna węglowego to synonim trwałości. Możesz zatem cieszyć się niezmienną estetyką produktu przez optymalnie długi czas. Seria Nikles Carbon obejmuje również inne artykuły utrzymane w podobnej stylistyce. Wybierz je i stwórz harmonijną, estetyczną łazienkę!

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.