Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

KOŁO PACYFIK
PACBP90

Brodzik półokrągły akryl 90x90 cm Pacyfik

Połączenie funkcjonalności i estetyki to motto, którym powinny się kierować nowoczesne przestrzenie łazienkowe. Brodzik półokrągły Pacyfik nawiązuje do tej zasady, oferując Ci ciekawą formę zewnętrzną, która jest jednak zorientowana na Twój maksymalny komfort podczas korzystania z prysznica. Jej bryła to tylko 90 x 90 x 5 cm, jednak zapewni Ci ona swobodę ruchów podczas kąpieli, dzięki czemu codzienna toaleta stanie się o wiele przyjemniejsza. Wykonanie z akrylu sprawia z kolei, że produkt nie będzie zbyt uciążliwy do utrzymania w perfekcyjnej czystości - przetarcie go zwilżoną ściereczką z odrobiną detergentu skutecznie usunie z niego zabrudzenia, a także bakterie, które nagromadziły się na nim podczas użytkowania. Czystą biel dekoracyjnie wyeksponujesz, łącząc ją z armaturą łazienkową w metalicznej barwie - wnętrze zyska dzięki temu elegancki wyraz.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Różne rozmiary Różne rozmiary
Brodzik półokrągły mineralny Space Mineral 90x90 cm
Różne rozmiary Różne rozmiary
Brodzik półokrągły mineralny Space Mineral 100x100 cm
Różne rozmiary Różne rozmiary
Brodzik półokrągły akryl 80x80 cm Trinnity
Brodzik półokrągły akryl 80x80 cm Trinnity
BRODZIKI PÓŁOKRĄGŁE
Trinnity

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.