Magazyn Top Trendy 2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

KOŁO SIMPLO
SIMPBP090A

Brodzik półokrągły akryl 90x90 cm Simplo

Jeśli łazienka nie dysponuje zbyt dużym metrażem, brodzik stanowi jedyne słuszne rozwiązanie aranżacji strefy kąpielowej. Zastosowanie prysznica nie musi jednak oznaczać rezygnacji z komfortu i relaksu podczas kąpieli. Brodzik półokrągły Simplo zadba o to, aby korzystanie z kabiny prysznicowej wiązało się z wygodą i pozwalało Ci odprężyć się po ciężkim dniu w pracy. Element z powodzeniem wkomponujesz w róg pomieszczenia, ponieważ jego wymiary wynoszą jedynie 90 x 90 x 6 cm. Jego forma cechuje się zdecydowaną, choć subtelnie zaokrągloną linią. Dzięki temu doskonale skomponuje się ona zarówno z ceramiką o ostrych, jak i łagodniejszych krawędziach. W przypadku brodzika Simplo kluczową kwestię stanowi jego idealnie biały kolor, który będzie stanowić perfekcyjne tło dla armatury w odcieniu chrom - cała kompozycja zyska w ten sposób elegancki, a przy tym higieniczny wygląd.

Możesz być także zainteresowany:

Brodzik półokrągły Competia 90x90 cm
BRODZIKI PÓŁOKRĄGŁE
Schedpol
Różne rozmiary Różne rozmiary
Różne rozmiary Różne rozmiary

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.