Sanplast SPACE MINERAL
BPPMSPAC1010

Brodzik półokrągły mineralny Space Mineral

Chcesz urządzić nowoczesną łazienkę, ale jednocześnie zachować w niej klasyczne, ponadczasowe rozwiązania? Wybierz brodzik Space Mineral! Jego półokrągły kształt sprawi, że w połączeniu z kabiną prysznicową zaprezentuje się bardzo łagodnie, uniwersalnie, a przy tym minimalistycznie i elegancko. Taka fuzja pozwoli na wykorzystanie typowych rozwiązań łazienkowych w efektownym stylu. Brodzik ma głębokość 15 mm, a zatem perfekcyjnie wpisuje się w innowacyjne trendy - niemal zespolony z posadzką będzie bardzo wygodny dla dzieci, seniorów, a nawet osób niepełnosprawnych. Wymiary brodzika dobierzesz sam, spośród dwóch dostępnych - 90x110 lub 100x100 cm. Na dnie znajduje się odpływ o średnicy 90 mm, który dzięki swojej białej barwie pozostaje niemal niewidoczny na odlewie mineralnym, z którego stworzono produkt. Sprawdź też inne odcienie tego brodzika!

Możesz być także zainteresowany:

Brodzik półokrągły Competia 90x90 cm
BRODZIKI PÓŁOKRĄGŁE
Schedpol
Różne rozmiary Różne rozmiary
Brodzik półokrągły mineralny Space Mineral
BRODZIKI PÓŁOKRĄGŁE
Sanplast
Różne rozmiary Różne rozmiary
Brodzik półokrągły akryl Trinnity
BRODZIKI PÓŁOKRĄGŁE
Trinnity

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.