KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

VIGOUR DERBY
DERDUPR2R

Rezerwowy uchwyt papieru VIGOUR derby

Przechowujesz zapasowy papier toaletowy w szafkach, przez co nie zawsze masz go w zasięgu ręki, kiedy skończy się obecnie używana rolka? Przymocuj do ściany w pobliżu toalety prezentowany rezerwowy uchwyt papieru i zwiększ swój codzienny komfort. Z powodzeniem możesz umieścić go w mało widocznym miejscu, ponieważ nie zajmie wiele przestrzeni. Równie dobrze jednak zaprezentuje się, jeśli go bardziej wyeksponujesz - ten niewielki element wkomponuje się w wystrój pomieszczenia o nowoczesnym sznycie. Wynika to z jego chromowanego wykończenia, nadającego mu metaliczną, połyskującą barwę. Rezerwowy uchwyt stworzy więc harmonijną całość z innymi dodatkami łazienkowymi, takimi jak armatura, wieszaki lub uchwyty do kubków. Szukasz też pozostałych akcesoriów? Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkty VIGOUR derby!

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Uchwyt papieru bez przykrywki System 900
Uchwyt papieru bez przykrywki System 900
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Hewi
Moduł podtynkowy Asis
Moduł podtynkowy Asis
ZESTAWY SZCZOTKI WC
Emco
Uchwyt papieru z pokrywką Starck T
Uchwyt papieru z pokrywką Starck T
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Duravit

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.