Vigour WHITE

Rezerwowy uchwyt papieru VIGOUR white

Akcesoria łazienkowe spełniają funkcję użytkową, lecz jednocześnie są odpowiedzialne za ostateczne wykończenie całego pomieszczenia. Z tego względu należy dobierać je, zwracając uwagę na dopasowanie ich do charakteru łazienki. Rezerwowy uchwyt papieru to jeden z elementów kolekcji VIGOUR white - znajdziesz w niej dodatki niezbędne do komfortowego wykonywania czynności higienicznych i pielęgnacyjnych. Produkt o minimalistycznym wykończeniu utrzymany jest w metalicznym kolorze chrom, przez co perfekcyjnie wręcz łączy się z tradycyjną armaturą. Zastosowanie uchwytu pozwala na zwiększenie nie tylko Twojej wygody, ale również odwiedzających Cię gości - to właśnie na nim możesz umieścić zapasową rolkę papieru toaletowego. Wysoki na 15,5 cm oraz szeroki na 2,7 cm model wkomponujesz w wolne miejsce na swojej ścianie.
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Uchwyt papieru bez przykrywki Carbon
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Nikles
Uchwyt papieru z przykrywką VIGOUR derby
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Vigour
Rezerwowy uchwyt papieru VIGOUR derby
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Vigour

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.