Nikles CARBON

Uchwyt papieru bez przykrywki Carbon

Troska o detale to jeden z wyznaczników nowoczesnych trendów łazienkowych. Jeśli więc chcesz urządzić łazienkę na miarę XXI wieku, nie możesz zapomnieć o drobiazgach - takich jak chociażby prezentowany uchwyt na papier toaletowy. Element doskonale łączy w sobie dwie funkcje: praktyczną i estetyczną. Nie tylko sprawia, że papier toaletowy jest zawsze w zasięgu ręki, lecz jednocześnie nawiązuje do pozostałych dekoracji we wnętrzu, nadając całej aranżacji spójny, harmonijny charakter. Produkt jest utrzymany w kolorze chrom, lecz posiada czarną wstawkę - to właśnie ona nadaje mu tak wyjątkowy, na wskroś nowoczesny charakter. Co więcej, połączenie metalu i włókna węglowego jest na tyle trwałe, że uchwyt będzie Ci z powodzeniem służyć przez optymalnie długi czas. Co jeszcze znajdziesz w serii Nikles Carbon? Sprawdź nasz asortyment w najbliższym salonie Elements!

Możesz być także zainteresowany:

Uchwyt na papier
Uchwyt papieru z pokrywką Starck T
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Duravit
Uchwyt papieru podwójny Starck T
Uchwyt papieru podwójny Starck T
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Duravit
Uchwyt papieru bez przykrywki Loft
Uchwyt papieru bez przykrywki Loft
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Emco

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.