Vigour DERBY STYLE

Uchwyt papieru bez przykrywki VIGOUR derby style

Jeśli urządziłeś swoją łazienkę w minimalistycznym stylu, będziesz potrzebował pasujących do takiej aranżacji dodatków. Z pewnością zainteresuje Cię zatem prezentowany uchwyt papieru - nie posiada przykrywki, więc pozostaje niemal niezauważalny, poza górną częścią mocującą produkt do ściany. Jej wyraziste, lecz lekko zaokrąglone brzegi wykończone zostały odcieniem chromu - przez połączenie połysku i matu jeszcze bardziej zyskują na elegancji. Takie akcesorium bez trudu skomponujesz z pozostałymi elementami wyposażenia łazienki - koreluje bowiem z bateriami umywalkowymi i wannowymi, profilami kabin prysznicowych oraz innymi przedmiotami w metalicznych barwach. Uchwyt bez przykrywki zapewnia lepszy dostęp do papieru i pozwala na jego sprawniejszą wymianę. Jeśli jednak szukasz modelu osłaniającego papier, również znajdziesz go w naszym asortymencie!

Możesz być także zainteresowany:

Uchwyt papieru bez przykrywki Carbon
Uchwyt papieru bez przykrywki Carbon
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Nikles
Uchwyt papieru z przykrywką VIGOUR derby
Uchwyt papieru z przykrywką VIGOUR derby
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Vigour
Rezerwowy uchwyt papieru VIGOUR derby
Rezerwowy uchwyt papieru VIGOUR derby
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Vigour

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.