Vigour DERBY STYLE

Uchwyt papieru bez przykrywki VIGOUR derby style

Jeśli urządziłeś swoją łazienkę w minimalistycznym stylu, będziesz potrzebował pasujących do takiej aranżacji dodatków. Z pewnością zainteresuje Cię zatem prezentowany uchwyt papieru - nie posiada przykrywki, więc pozostaje niemal niezauważalny, poza górną częścią mocującą produkt do ściany. Jej wyraziste, lecz lekko zaokrąglone brzegi wykończone zostały odcieniem chromu - przez połączenie połysku i matu jeszcze bardziej zyskują na elegancji. Takie akcesorium bez trudu skomponujesz z pozostałymi elementami wyposażenia łazienki - koreluje bowiem z bateriami umywalkowymi i wannowymi, profilami kabin prysznicowych oraz innymi przedmiotami w metalicznych barwach. Uchwyt bez przykrywki zapewnia lepszy dostęp do papieru i pozwala na jego sprawniejszą wymianę. Jeśli jednak szukasz modelu osłaniającego papier, również znajdziesz go w naszym asortymencie!

Możesz być także zainteresowany:

Rezerwowy uchwyt papieru Logo 2
Rezerwowy uchwyt papieru Logo 2
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Emco
Uchwyt papieru z przykrywką Logo 2
Uchwyt papieru z przykrywką Logo 2
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Emco
Uchwyt papieru bez przykrywki Logo 2
Uchwyt papieru bez przykrywki Logo 2
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Emco

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.