Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Duravit STARCK T
DRSTTUPZPCZM

Uchwyt papieru z pokrywką Starck T

Czy wiesz, że tak czysto pragmatyczny element wyposażenia łazienki, jakim jest uchwyt na papier, może stać się ważną częścią wystroju otoczenia? Stanie się tak, jeśli zdecydujesz się na model Starck T. Przeznaczony jest do montażu na ścianie i wyposażony jest w pokrywkę o szerokości 12,5 cm - jej zadaniem jest subtelne maskowanie rolki. Cały produkt utrzymany jest w odcieniu matowej czerni, a to oznacza, że z jego pomocą z powodzeniem stworzysz nowoczesne wnętrze. Wystarczy, że skontrastujesz uchwyt z bielą ceramiki sanitarnej lub kafelków i dobierzesz do łazienki kilka innych akcesoriów w ciemnych kolorach. Na uwagę zasługuje też minimalistyczna forma, dzięki której łatwo można dopasować uchwyt do różnych aranżacji. Jeśli jednak czerń nie jest w Twoim stylu, możesz też wybrać inny wariant kolorystyczny - produkt dostępny jest także w barwie chromu.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Rezerwowy uchwyt papieru VIGOUR derby style
Rezerwowy uchwyt papieru VIGOUR derby style
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
VIGOUR
Rezerwowy uchwyt papieru VIGOUR derby style
Rezerwowy uchwyt papieru VIGOUR derby style
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
VIGOUR
Uchwyt papieru z pokrywką VIGOUR derby style
Uchwyt papieru z pokrywką VIGOUR derby style
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
VIGOUR

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.