Emco FINO

Uchwyt papieru z przykrywką Fino

Akcesoria dobierane do łazienek mają przede wszystkim pełnić funkcję użytkową. Uchwyt Fino przekracza jednak swoje właściwości użytkowe, uzupełniając je walorami estetycznymi. Jego zadaniem jest przechowywanie papieru toaletowego w taki sposób, aby był on odpowiednio zamaskowany, a jednocześnie dobrze dostępny dla wszystkich użytkowników. Posiada pokrywkę, która podobnie jak cała reszta elementów utrzymana jest w kolorze chrom - całość to kwintesencja minimalizmu w nowoczesnym wydaniu. Skomponowanie uchwytu z resztą otoczenia to czysta formalność. Będzie on korespondował ze wszystkimi metalicznymi dodatkami, od armatury łazienkowej, poprzez profile kabiny prysznicowej czy spłuczkę miski WC, aż po akcesoria takie jak wieszaki czy mydelniczki. Dzięki zestawowi montażowemu możesz samodzielnie umiejscowić uchwyt tam, gdzie sprawdzi się najlepiej.

Możesz być także zainteresowany:

Rezerwowy uchwyt papieru Logo 2
Rezerwowy uchwyt papieru Logo 2
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Emco
Uchwyt papieru z przykrywką Logo 2
Uchwyt papieru z przykrywką Logo 2
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Emco
Uchwyt papieru bez przykrywki Logo 2
Uchwyt papieru bez przykrywki Logo 2
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Emco

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.