Vigour DERBY

Uchwyt papieru z przykrywką VIGOUR derby

W nowoczesnej łazience na równi stawia się jej funkcjonalność oraz elegancki wystrój - dzięki temu wszelkie czynności higieniczne wykonywane w pomieszczeniu mogą być częścią codziennego relaksu. Dlatego warto zadbać, aby była ona zaaranżowana w staranności o najmniejsze szczegóły. Prezentowany uchwyt papieru VIGOUR derby doskonale wpisuje się w tę koncepcję. Utrzymany w ponadczasowym odcieniu chromu zachwyca swoją prostą, niemal ascetyczną formą. Wyraźnie zarysowane linie tego akcesorium będą odpowiednim wykończeniem minimalistycznego wystroju otoczenia. Dzięki dołączonej do uchwytu przykrywce, przechowywany na nim papier będzie bardziej higieniczny, a okolice toalety staną się estetyczne. Do produktu przymocowanego bezpośrednio na ścianie zyskasz łatwy dostęp, co wpłynie na Twój komfort korzystania z łazienki.

Możesz być także zainteresowany:

Rezerwowy uchwyt papieru Logo 2
Rezerwowy uchwyt papieru Logo 2
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Emco
Uchwyt papieru z przykrywką Logo 2
Uchwyt papieru z przykrywką Logo 2
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Emco
Uchwyt papieru bez przykrywki Logo 2
Uchwyt papieru bez przykrywki Logo 2
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Emco

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.