Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ideal Standard ADAPTO
ADAPTOUCCH

Uchwyt Adapto Cubo chrom

Podczas wyposażania łazienki warto pomyśleć o detalach, które mogą całkowicie odmienić funkcjonalność poszczególnych stref. Przy umywalce bardzo przydatny okaże się prezentowany uchwyt Adapto Cubo, który przymocujesz do szafki podumywalkowej lub konsoli z tej samej kolekcji. Dzięki niemu możesz tuż przy umywalce zawiesić ręcznik do rąk i sięgać do niego za każdym razem, gdy musisz osuszyć dłonie. Umieszczenie ręcznika tak blisko spowoduje, że już nie będziesz chlapać wodą z mokrych rąk na podłogę. Uchwyt Adapto Cubo zadowoli Cię swoim minimalistycznym, ale efektownym wyglądem. Wyrazisty kształt bazujący na ostrych krawędziach uzupełniony został ponadczasową barwą chromu. Taka fuzja czyni produkt świetnym uzupełnieniem nowoczesnych łazienek, ale dzięki swojej kolorystyce dość łatwym w dopasowaniu także do innych stylizacji wnętrz.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.