Nikles CARBON

Wieszak na ręcznik pierścień Carbon

Marzysz o stylowej łazience, w której spędzony czas będzie nie tylko komfortowy, ale i obfitujący w przyjemne doznania estetyczne? Ten cel jest na wyciągnięcie ręki! Wszystko dzięki niezwykłej kolekcji akcesoriów Carbon Nikles. Znajdziesz w niej takie elementy, jak baterie umywalkowe, systemy natryskowe, kubeczki oraz prezentowany wieszak pierścieniowy. Wszystkie wykonane zostały bardzo dużą dbałością o szczegóły - prezentują się zatem luksusowo i elegancko. Ponadto cechują się wysokim stopniem wytrzymałości - niech nie zwiedzie Cię ich niewielka waga! Dzięki włóknu węglowemu, które wchodzi w ich skład, pięknym wyglądem i trwałością będą zachwycać przez długi czas. Wieszak pierścieniowy to doskonały dodatek do niewielkiej toalety oraz obszernego salonu kąpielowego. Wypróbuj go już dziś i sprawdź także pozostałe elementy z tej serii!

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Wieszak na ręczniki haczyk Starck T
Wieszak na ręczniki haczyk Starck T
WIESZAKI NA RĘCZNIKI
Duravit
Wieszak na ręczniki haczyk Starck T
Wieszak na ręczniki haczyk Starck T
WIESZAKI NA RĘCZNIKI
Duravit
Wieszak na ręcznik obręcz Starck T
Wieszak na ręcznik obręcz Starck T
WIESZAKI NA RĘCZNIKI
Duravit

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.