Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

VIGOUR WHITE
WHITEDWRP

Wieszak na ręcznik pierścień VIGOUR white

Dobór dodatków to kluczowa kwestia podczas aranżowania przestrzeni łazienkowej - wpłyną one na to, jak będzie ona odbierana przez użytkowników. Wieszak pierścieniowy VIGOUR white pomoże Ci zaszczepić we wnętrzu nowoczesny duch, który będzie towarzyszyć Ci na każdym kroku. Niebanalna forma produktu o geometryczny kształcie przykuwa spojrzenia. Na uwagę zasługują tu przede wszystkim subtelnie zaokrąglone krawędzie nadające całości elegancki i ponadczasowy wyraz. Produkt jest niewielki - jego wymiary to tylko 54 x 54 x 22 mm. Mimo to odgrywa on ważną rolę w wystroju pomieszczenia, doskonale korespondując z armaturą utrzymaną w metalicznym odcieniu o satynowym wykończeniu. Wieszak pierścieniowy white to kwintesencja minimalistycznej nowoczesności - zaproś ją do swojej łazienki, a poczujesz jaki komfort Ci zapewni.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Uchwyt Adapto Cubo chrom
Uchwyt Adapto Cubo chrom
WIESZAKI NA RĘCZNIKI
Ideal Standard
Wieszak na ręczniki haczyk VIGOUR white
Wieszak na ręczniki haczyk VIGOUR white
WIESZAKI NA RĘCZNIKI
VIGOUR

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.