Vigour DERBY

Wiszący zestaw ze szczotką WC VIGOUR derby

Jeśli chcesz, żeby Twoja przestrzeń łazienkowa była równie elegancka, co funkcjonalna, koniecznie zwróć uwagę na prezentowany produkt. Jest to zestaw przeznaczony do zawieszenia, zawierający pojemnik oraz dopasowaną do niego szczotkę. Dzięki niej codzienne czyszczenie miski WC będzie o wiele łatwiejsze i skuteczniejsze. Posiada jednak nie tylko praktyczne zastosowanie, ale przez swoje eleganckie wzornictwo doskonale sprawdza się w roli elementu dekoracyjnego. Szklany klosz przytwierdzony do ściany będzie korespondował z chromowanym uchwytem szczotki. Ten metaliczny akcent pozwoli natomiast nawiązać do wystroju całego pomieszczenia, w którym znajduje się chromowana, satynowa lub matowa armatura oraz wiele innych pasujących akcesoriów, jak np. wieszaki. Jeśli jednak szukasz szczotki WC stojącej, zajrzyj do naszej oferty i wybierz model spełniający Twoje oczekiwania.

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.