Vigour WHITE

Wiszący zestaw ze szczotką WC VIGOUR white

Znaczenie akcesoriów łazienkowych jest ogromne - przede wszystkim zwiększają one funkcjonalność przestrzeni, ale odgrywają również dużą rolę aranżacyjną. Kolekcja VIGOUR white to dodatki, które hołdują idealnemu wykończeniu łazienki. Jednym z elementów tej serii jest szczotka do WC VIGOUR white o wymiarach 42,4 x 12 x 11 cm przeznaczona do mocowania na ścianie - taki sposób montażu pozwala na zachowanie wolnej przestrzeni użytkowej na posadzce. Jej głównym zadaniem jest dbanie o higieniczną czystość toalety, choć dzięki eleganckiemu designowi świetnie sprawdza się również jako ozdoba pomieszczenia. Ceramiczny, biały pojemnik nawiązuje do ceramiki sanitarnej grającej pierwsze skrzypce w każdej łazience. Aby skomponować szczotkę również z armaturą, ozdobiono ją chromowanym trzonkiem i uchwytem montażowym. Perfekcyjna łazienka? Praktyczna i atrakcyjna!

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.