Magazyn Top Trendy 2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

MEBLE

MEBLE

W łazience spędzamy wiele czasu. To tutaj przygotowujemy się na wyjście do pracy i odprężamy po powrocie z niej. Warto więc przemyśleć jej funkcjonalność oraz projekt, aby zyskała swój własny, niepowtarzalny charakter. Meble w łazience spełniają bardzo ważną rolę - pomagają uporządkować przestrzeń i zwiększają ilość miejsca na przechowywanie np. kosmetyków. Ważne, aby z pozostałymi elementami wyposażenia łazienki takimi jak np. armatura, ceramika i wanny tworzyły harmonijne połączenie. 

SERIE

SERIE

Przy montażu więcej niż jednego rodzaju szafki łazienkowej, warto zdecydować się na wybór mebli tej samej serii. Kompletne kolekcje mebli łazienkowych, zawierające szafki podumywalkowe, szafki wysokie i niskie, półki a często także inne elementy jak np. lustra, to gwarancja uzyskania spójnej, stylowej aranżacji łazienki.

blat w łazience

BLATY

Wybór blatu pod umywalkę łazienkową zawsze sprawia nieco trudności. Powinien bowiem nie tylko ładnie wyglądać i eksponować umywalkę, lecz również dobrze znosić specyficzne, wilgotne otoczenie. Sprawdź, jakie blaty posiadamy w ofercie i wybierz coś dla siebie!

SZAFKI PODUMYWALKOWE

SZAFKI PODUMYWALKOWE

Szafki podumywalkowe, jak sama nazwa wskazuje idealnie pasują do umywalek meblowych lub stawianych na blacie. W bogatej ofercie modeli znajdują się modele podwieszane lub z nóżkami, wyposażone w szuflady lub tradycyjne drzwi. Szafki pod umywalką dają nie tylko dodatkowe możliwości przechowywania, ale również ukrywają nie zawsze estetyczne elementy odpływu.

 

SZAFKI WYSOKIE

SZAFKI WYSOKIE

Wysokie szafki to jeszcze więcej przestrzeni do przechowywania. W połączeniu z pozostałymi elementami serii stworzą harmonijną całość. Praktycznym rozwiązaniem są modele wyposażone dodatkowo w kosz na brudną odzież.