serie mebli łazienkowych

SERIE

Nasza bogata oferta serii mebli łazienkowych renomowanych producentów na pewno pozwoli Ci znaleźć odpowiednie modele do Twojej aranżacji. Dostępne w naszych salonach meble łazienkowe w seriach to nie tylko gwarancja wysokiej jakości i funkcjonalności, ale przede wszystkim możliwość urządzenia w bardzo prosty sposób łazienki spójnej stylistycznie. Meble łazienkowe dostępne w serii umożliwiają tworzenie dowolnych aranżacji w określonym stylu.

umywalki z szafką

UMYWALKI Z SZAFKĄ

Zestawy umywalek z szafką to rozwiązania zapewniające maksimum funkcjonalności w łazience. Skomponowane zostały tak, by stanowić harmonijną całość i wpisać się z różnorodne rozwiązania aranżacyjne. Będą idealnym rozwiązaniem zarówno do małych przestrzeni, jak i większych łazienek.

blat w łazience

BLATY

Pierwsze wrażenie na długo pozostaje w pamięci, prawda? W nowej aranżacji Twojej łazienki wzrok przykuje zapewne w pierwszej kolejności blat łazienkowy pod umywalkę. Potraktuj go więc, jak wisienkę na torcie, czyli wyrafinowane dopełnienie stylu, zwracając szczególną uwagę na rodzaj materiału, z którego został wykonany oraz parametry techniczne, dzięki którym na długo zachowa doskonałą jakość.

szafki podumywalkowe

SZAFKI PODUMYWALKOWE

Szafki podumywalkowe dostępne są w wielu zestawieniach kolorystycznych i propozycjach stylistycznych, które świetnie będą się prezentować w każdej współczesnej łazience. Umożliwiają wykorzystanie znajdującej się pod umywalką przestrzeni na różnego rodzaju akcesoria łazienkowe, inne pełnią rolę raczej dekoracyjną, podkreślając oryginalną armaturę i designerski charakter umywalki. 

SZAFKI WYSOKIE

SZAFKI WYSOKIE

Szafki łazienkowe wysokie to meble, które zajmują niewiele miejsca - wysokie i wąskie są idealne do łazienek o małym metrażu lub nietypowym kształcie. Często mają kluczowe znaczenie dla funkcjonalności wnętrza. Odpowiednio dobrana szafka do łazienki będzie mieć wpływ na jakość zorganizowania przestrzeni użytkowej i sprawi, że łazienka będzie wyglądać na bardziej uporządkowaną.

SZAFKI NISKIE I PÓŁKI

SZAFKI, PÓŁKI I REGAŁY

Półki, niskie szafki i regały łazienkowe pozwalają zapanować nad nieporządkiem. Zbyt dużo akcesoriów, ozdób i drobiazgów na widoku może spowodować, że nawet najpiękniejsza aranżacja będzie wydawać się chaotyczna, a pomieszczenia zabałaganione. Aby uniknąć tego efektu, warto wprowadzić do swojego wnętrza meble łazienkowe.

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements.

Informacje zawarte na stronie www.elements-show.pl przedstawiają wybrany asortyment i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny, zdjęcia i opisy produktów mogą odbiegać od rzeczywistej oferty w salonach Elements.