KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Geberit ACANTO
ACANSL75DM

Szafka wisząca Acanto z lustrem i oświetleniem

Szukając idealnej szafki do powieszenia nad umywalką, koniecznie przyjrzyj się modelowi wiszącemu Acanto. Na drzwiczkach mebla znajdują się bowiem lustra z oświetleniem LED, dzięki którym codzienne robienie make-upu i wykonywanie innych czynności pielęgnacyjnych jest o wiele prostsze. Dodatkowe oświetlenie znajduje się wewnątrz szafki wiszącej Acanto, więc korzystanie z niej będzie wygodne nawet w nocy. Produkt umożliwia także podłączanie smartfonów i tabletów do ładowania - zapewnia to obecność gniazdka elektrycznego oraz portu USB. Estetyka szafki lustrzanej zadowoli nawet wymagające osoby - subtelna barwa dąb mystic w połączeniu z prostą stylistyką i formą mebla sprawiają, że wpasowanie go w otoczenie nie jest trudne. Szafka Acanto dostępna jest w 3 rozmiarach do wyboru - tutaj znajdziesz model o wymiarach 75 x 83 x 21,5 cm.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Stołek stojący metalowy
Stołek metalowy Mood
LUSTRA I INNE
Devo
Wiele kolorów Wiele kolorów
Ruszt wiszący metalowy 80 cm
Wiele kolorów Wiele kolorów
Ruszt wiszący metalowy 120 cm

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.