Roca DEBBA

Zestaw Debba Unik Compacto biały połysk

Łazienka perfekcyjna w każdym calu? Postaw na funkcjonalne zestawy umywalkowe - ciesz się wygodą podczas codziennych czynności pielęgnacyjnych oraz zyskaj dodatkową przestrzeń do przechowywania. Higieniczna biel oraz wysoki połysk mogą uzupełnić zarówno klasyczną łazienkę, jak i dodać nowoczesnym wnętrzom minimalistycznego, lecz eleganckiego sznytu. W dużych dwóch szufladach umieścisz akcesoria i kosmetyki, bez których efektowna pielęgnacja ciała byłaby niemożliwa. Ceramiczna umywalka idealnie wpasowuje się w kształt mebla, tworząc z nim spójną i harmonijną całość. Wymiary szafki 60 x 36 x 72 cm oraz umywalki - 60,5 x 36 cm zapewnią Ci maksymalny komfort i sprawdzą się nawet w niewielkich łazienkach - przestrzeń pod umywalką będzie bowiem zagospodarowana w ekonomiczny sposób. Szafka wykonana z wilgocioodpornej płyty sprawdza się w pomieszczeniach narażonych na powstawanie pary wodnej.
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.