Roca DAMA-N

Kolumna wysoka Dama-N szary antracyt połysk

Marzysz o eleganckiej łazience, która jednocześnie będzie spełniała wszystkie wymogi wnętrza o wysokiej funkcjonalności? Kolumna wysoka Dama-N z pewnością pomoże Ci osiągnąć zaplanowany efekt. Prosta w formie szafka utrzymana w kolorze antracyt wykończona została z połyskiem, co nadaje jej nowoczesny charakter i czyni idealnym dodatkiem do pomieszczeń urządzonych minimalistycznie. Mebel cechuje się znaczną pojemnością, co zawdzięcza swoim wymiarom - 150 cm wysokości i szerokości na 40 cm umożliwiają przechowywanie sporej liczby akcesoriów, ręczników, a nawet detergentów. Szafkę możesz zamontować do ściany, zachowując wolną przestrzeń na posadzce, albo też dobrać do niej nóżki, co pozwala na skomponowanie jej z pozostałymi meblami na nóżkach. Idealna szafka do współczesnej łazienki jest w zasięgu Twojej ręki.

Możesz być także zainteresowany:

Szafka wysoka Traffic
Szafka wysoka Traffic
SZAFKI WYSOKIE
Koło
Szafka wysoka Twins
Szafka wysoka Twins
SZAFKI WYSOKIE
Koło
Szafka wysoka Modo
Szafka wysoka Modo
SZAFKI WYSOKIE
Koło

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.