ELEMENTS WHITE DESIGN

Szafka wysoka White Design

W wysokiej szafce z serii Design o wymiarach 40 x 165 x 27 cm, z łatwością znajdziesz miejsce na rozmaite akcesoria - umieszczone na szklanych półkach ręczniki, środki czystości i kosmetyki będą miały w niej stałe miejsce, pozostając ukrytymi przed wzrokiem domowników i gości. Tym, co widoczne, będzie natomiast elegancka forma mebla o złagodzonych zaokrągleniami konturach. Utrzymana w bieli z połyskiem zyskuje na wyrazistości dzięki mocno zaznaczonym chromowanym uchwytom. Na uwagę zasługuje nie tylko wygląd szafki i jej pojemność, ale również maksymalny komfort, jaki gwarantuje użytkownikom. System cichego domyku zastosowany w podwójnych prawostronnych drzwiczkach pozwoli na bezgłośne korzystanie z szafki, gwarantując Ci niezakłócone chwile relaksu w czasie wieczornej toalety. Szafka stworzy nowoczesny komplet wraz z pozostałymi meblami White Design.
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Szafka wysoka Traffic
SZAFKI WYSOKIE
Szafka wysoka Twins
SZAFKI WYSOKIE
Szafka wysoka Modo
SZAFKI WYSOKIE
Szafka boczna Life
SZAFKI WYSOKIE
Wysoka szafka wisząca Tesi
SZAFKI WYSOKIE
Ideal Standard
Wysoka szafka Tonic II prawa
SZAFKI WYSOKIE
Ideal Standard

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.