Elements meble WHITE DESIGN

Szafka wysoka White Design

W wysokiej szafce z serii Design o wymiarach 40 x 165 x 27 cm, z łatwością znajdziesz miejsce na rozmaite akcesoria - umieszczone na szklanych półkach ręczniki, środki czystości i kosmetyki będą miały w niej stałe miejsce, pozostając ukrytymi przed wzrokiem domowników i gości. Tym, co widoczne, będzie natomiast elegancka forma mebla o złagodzonych zaokrągleniami konturach. Utrzymana w bieli z połyskiem zyskuje na wyrazistości dzięki mocno zaznaczonym chromowanym uchwytom. Na uwagę zasługuje nie tylko wygląd szafki i jej pojemność, ale również maksymalny komfort, jaki gwarantuje użytkownikom. System cichego domyku zastosowany w podwójnych prawostronnych drzwiczkach pozwoli na bezgłośne korzystanie z szafki, gwarantując Ci niezakłócone chwile relaksu w czasie wieczornej toalety. Szafka stworzy nowoczesny komplet wraz z pozostałymi meblami White Design.
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Szafka wysoka Traffic
SZAFKI WYSOKIE
Szafka wysoka Twins
SZAFKI WYSOKIE
Szafka wysoka Modo
SZAFKI WYSOKIE

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.