Elements meble WHITE STYLE

Szafka wysoka White Style

Praktyczna wysoka szafka z serii Style to mebel, który docenisz za jego funkcjonalność oraz ascetyczny wizerunek. Szafka o wymiarach 40 x 165 x 33 cm łączy w sobie tradycyjne półki ukryte za drzwiczkami z szufladami ulokowanymi w jej dolnej części. Zapewnia więc odpowiednio dużo przestrzeni do przechowywania łazienkowych akcesoriów, pozwalając tym samym zachować estetyczny wizerunek wnętrza. Biały kolor i wykończenie w połysku dodają szafce ponadczasowego, eleganckiego charakteru, natomiast jej nowoczesny charakter uwypukla brak uchwytów. Oryginalny, oszczędny projekt mebla doskonale uzupełnia pozostałe elementy z serii Style, pozwalając na kompletne wyposażenie łazienki. Zastosowany w szafce system cichego domyku drzwiczek i szuflad wpływa z kolei na Twój komfort korzystania z szafki i jest dowodem na wykonanie jej z dbałością o szczegóły.

Możesz być także zainteresowany:

Szafka wysoka Traffic
Szafka wysoka Traffic
SZAFKI WYSOKIE
Koło
Szafka wysoka Twins
Szafka wysoka Twins
SZAFKI WYSOKIE
Koło
Szafka wysoka Modo
Szafka wysoka Modo
SZAFKI WYSOKIE
Koło

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.