Prysznic

PRYSZNIC

Odświeżający prysznic, zupełnie jak pod wodospadem w naturze? Kojący strumień masażu, który bezpośrednio po wysiłku fizycznym rozluźnia napięte mięśnie, czy też delikatny, ciepły deszcz? Prysznic w otoczeniu eleganckiego designu produktów ELEMENTS to gwarancja relaksu po ciężkim dniu. Nasza oferta to doskonały komfort użytkowania i prawdziwa uczta dla oczu, podkreślająca wyjątkowość Twojej łazienki.

BRODZIKI PÓŁOKRĄGŁE
BRODZIKI PÓŁOKRĄGŁE

Elegancki design wyrażony w jego minimalistycznej formie. Nasze półokrągłe brodziki to najwyższa jakość i funkcjonalność w Twojej łazience. Każdy z brodzików półokrągłych stanowi doskonałe uzupełnienie kabin półokrągłych z naszej oferty.

Brodziki kwadratowe
BRODZIKI PROSTOKĄTNE I KWADRATOWE

Brodziki kwadratowe i prostokątne to zdecydowanie najpopularniejsze modele. Bogaty asortyment Elements obejmuje brodziki z akrylu, ceramiki, konglomeratu oraz modele wykonane ze stali. Wysoka jakość produktów to gwarancja użytkowania na długie lata.

Drzwi do wnęki
DRZWI DO WNĘKI

Drzwi do wnęki stwarzają bogatą możliwość aranżacji! Wnęka przeznaczona na prysznic może mieć praktycznie dowolny wymiar i obrys, nie musi być popularnym kwadratem czy prostokątem. Nasze drzwi do wnęki cechują się minimalizmem i wysoką praktycznością. 

KABINY NAROŻNIKOWE
KABINY KWADRATOWE I PROSTOKĄTNE

Kabiny prysznicowe kwadratowe i prostokątne pozwalają uzyskać przestrzeń prysznicową w wielu wariantach rozmiarowych. W naszych salonach znajdziecie niezbędne elementy do stworzenia Waszej indywidualnej przestrzeni prysznicowej, od której chcielibyście zaczynać i kończyć dzień.

Kabiny półokrągłe
KABINY PÓŁOKRĄGŁE

Kabiny półokrągłe wyróżniają się miękką linią łuku w przedniej części, co sprawia, że dodają łazienkom łagodności. ELEMENTS oferuje półokrągłe kabiny prysznniowe wyposażone w drzwi wykonane z najtrwalszych materiałów. 

Kabiny walk-in
WALK-IN

Kabiny walk-in to inaczej kabiny otwarte – duże tafle szkła bez ruchomych elementów czy drzwi. Kabiny tego typu, pozwalają na stworzenie przestrzeni prysznicowej na miarę. Bardzo elegancka forma pozwala pełnym głosem przemówić innym elementom wystroju wnętrza.

ODPŁYWY LINIOWE I ŚCIENNE
ODPŁYWY LINIOWE I ŚCIENNE

Odpływy stanowią doskonały sposób na poprawę funkcjonalności Twojej łazienki. Zastosowanie odpływu liniowego lub ściennego umożliwia odprowadzenie wody nie tylko z przestrzeni prysznica, lecz również z powierzchni całej łazienki. ELEMENTS oferuje szeroką gamę odpływów, spośród których każdy wybierze ten, który najlepiej sprawdzi się w jego łazience.