DRZWI DO WNĘKI

DRZWI DO WNĘKI

Drzwi prysznicowe do wnęki pozwalają zaprojektować przestrzeń łazienki według indywidualnych potrzeb. Drzwi prysznicowe do wnęki pozwalają na wykreowanie komfortowej, dopasowanej do rozmiaru pomieszczenia strefy kąpielowej. Tego typu rozwiązanie ma dodatkową zaletę - rozmieszczenie kabiny i drzwi w dowolnie wybranym miejscu umożliwia wykorzystanie trudnej do zagospodarowania przestrzeni, szczególnie tej wyjątkowo małej.

KABINY KWADRATOWE I PROSTOKĄTNE

KABINY KWADRATOWE I PROSTOKĄTNE

Kabiny prysznicowe oferowane w ELEMENTS wykonane są z wysokiej jakości materiałów, trwałych, estetycznych i łatwych do utrzymania w czystości. Mają wygodne wejście i wyróżniają się nietuzinkowym designem. Modele, które prezentujemy, doskonale wpisują się w nowoczesne, minimalistyczne i eleganckie aranżacje łazienkowe

KABINY PÓŁOKRĄGŁE

KABINY PÓŁOKRĄGŁE

Kabiny prysznicowe półokrągłe zajmują niewielką powierzchnię, nie musimy się też obawiać, że wizualnie zdominują wnętrze. Umieszczone są na brodziku stanowiącym wycinek koła, najczęściej montowane w rogu łazienki. Najczęściej wyposażone są w drzwi przesuwne, składające się z kilku elementów. Najtrwalsze i najbardziej wytrzymałe skrzydła wykonane są ze szkła hartowanego.

Kabiny walk-in

WALK-IN

Kabiny prysznicowe walk-in to alternatywne rozwiązanie wobec tradycyjnych wanien oraz klasycznych kabin prysznicowych z brodzikiem i przesuwanymi drzwiami. Jak sugeruje nazwa rozwiązania, pod tego typu prysznic wchodzi się “z marszu”. To ultranowoczesna propozycja aranżacyjna, która jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale również wysoce funkcjonalna.

ODPŁYWY LINIOWE I ŚCIENNE

ODPŁYWY LINIOWE I ŚCIENNE

Odpływy liniowe i ścienne to niewielkich rozmiarów, niepozorne elementy, które mogą całkowicie odmienić charakter Twojej łazienki. Przy ich użyciu można stworzyć odpływ liniowy pozwalający na montaż kabiny prysznicowej bez brodzika. Odwodnienia liniowe i ścienne zainstalowane w podłożu sprawiają, że woda może znaleźć ujście do kanalizacji, na podłodze nie zalegają kałuże a w powietrzu nie unosi się wilgoć.

ŚCIANKI WANNOWE

ŚCIANKI WANNOWE

Ścianka nawannowa jest funkcjonalna i łatwo ją utrzymać w czystości. Ścianki wannowe to również łatwy montaż, z którym poradzi sobie każdy. Instalując je na brzegu wanny, wystarczy przykręcić kilka śrub i już można cieszyć się odprężającym, gorącym prysznicem. Decydując się na zakup parawanu nawannowego możemy wybierać spośród wielu modeli, wzorów i rodzajów wykończenia, które z pewnością sprawdzą się w każdej przestrzeni łazienkowej.

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements.

Informacje zawarte na stronie www.elements-show.pl przedstawiają wybrany asortyment i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny, zdjęcia i opisy produktów mogą odbiegać od rzeczywistej oferty w salonach Elements.