Prysznic

PRYSZNIC

Odświeżający prysznic, zupełnie jak pod wodospadem w naturze? Kojący strumień masażu, który bezpośrednio po wysiłku fizycznym rozluźnia napięte mięśnie, czy też delikatny, ciepły deszcz? Prysznic w otoczeniu eleganckiego designu produktów ELEMENTS to gwarancja relaksu po ciężkim dniu. Nasza oferta to doskonały komfort użytkowania i prawdziwa uczta dla oczu, podkreślająca wyjątkowość Twojej łazienki.

Brodziki kwadratowe
BRODZIKI KWADRATOWE

Brodziki kwadratowe i prostokątne to zdecydowanie najpopularniejsze modele. Bogaty asortyment Elements obejmuje brodziki z akrylu, ceramiki, konglomeratu oraz modele wykonane ze stali. Wysoka jakość produktów to gwarancja użytkowania na długie lata.

Brodziki półokrągłe
BRODZIKI PÓŁOKRĄGŁE

Elegancki design wyrażony w jego minimalistycznej formie. Nasze półokrągłe brodziki to najwyższa jakość i funkcjonalność w Twojej łazience. Każdy z brodzików półokrągłych stanowi doskonałe uzupełnienie kabin półokrągłych z naszej oferty.

Drzwi do wnęki
DRZWI DO WNĘKI

Drzwi do wnęki stwarzają bogatą możliwość aranżacji! Wnęka przeznaczona na prysznic może mieć praktycznie dowolny wymiar i obrys, nie musi być popularnym kwadratem czy prostokątem. Nasze drzwi do wnęki cechują się minimalizmem i wysoką praktycznością.

Kabiny narożnikowe
KABINY NAROŻNIKOWE

Kabiny prysznicowe narożnikowe pozwalają uzyskać kwadratową lub prostokątną przestrzeń prysznicową w wielu wariantach rozmiarowych. W naszych salonach znajdziecie niezbędne elementy do stworzenia Waszej indywiualnej przestrzeni prysznicowej, od której chcielibyście zaczynać i kończyć dzień.

Kabiny półokrągłe
KABINY PÓŁOKRĄGŁE

Kabiny półokrągłe wyróżniają się miękką linią łuku w przedniej części, co sprawia, że dodają łazienkom łagodności. ELEMENTS oferuje półokrągłe kabiny prysznniowe wyposażone w drzwi wykonane z najtrwalszych materiałów.

Odpływy
ODPŁYWY LINIOWE I ŚCIENNE

Odpływy stanowią doskonały sposób na poprawę funkcjonalności Twojej łazienki. Zastosowanie odpływu liniowego lub ściennego umożliwia odprowadzenie wody nie tylko z przestrzeni prysznica, lecz również z powierzchni całej łazienki. ELEMENTS oferuje szeroką gamę odpływów, spośród których każdy wybierze ten, który najlepiej sprawdzi się w jego łazience.

Kabiny walk-in
WALK-IN

Kabiny walk-in to inaczej kabiny otwarte – duże tafle szkła bez ruchomych elementów czy drzwi. Kabiny tego typu, pozwalają na stworzenie przestrzeni prysznicowej na miarę. Bardzo elegancka forma pozwala pełnym głosem przemówić innym elementom wystroju wnętrza.