Magazyn Top Trendy 2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

New Trendy SENSI
SENSIBP1001

Parawan nawannowy przesuwny Sensi Black

Czy wiesz, że nawet w niewielkiej łazience możesz cieszyć się rozmaitością sposobów zażywania codziennych kąpieli? Wystarczy, że wstawisz do niej wannę i wyposażysz w prezentowany parawan Sensi Black. Produkt stworzy funkcjonalną ściankę, która ochroni otoczenie przed przypadkowym zalaniem wodą podczas szybkiego prysznica. A kiedy zechcesz wziąć długą, gorącą kąpiel, parawan nie będzie Ci wadził - wszystko za sprawą zawiasu kolumnowego, pozwalającego na złożenie produktu tak, by znajdował się przy ścianie. Parawan nie tylko jest wysoce funkcjonalny, ale też zadowala efektownym wyglądem. Jest wykonany z przezroczystego szkła i wykończony grubymi czarnymi profilami, które nadają mu nowoczesny charakter. Samo szkło docenisz za powłokę Active Shield, dzięki której ścianka rzadko się brudzi i jest łatwiejsza w czyszczeniu.

Możesz być także zainteresowany:

Parawan nawannowy Soleo Black 70x140 cm
Parawan nawannowy Soleo Black 70x140 cm
ŚCIANKI WANNOWE
New Trendy
Parawan nawannowy Soleo Black 120x140 cm
Parawan nawannowy Soleo Black 120x140 cm
ŚCIANKI WANNOWE
New Trendy
Parawan nawannowy Geo
Parawan nawannowy Geo
ŚCIANKI WANNOWE
KOŁO

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.