KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

przyciski spłukujące i stelaże

STELAŻE I PRZYCISKI

Stelaże podtynkowe od wielu lat są obowiązkowym wyposażeniem każdej nowoczesnej łazienki. Rozwiązanie to zwiększa możliwości aranżacyjne, dzięki ukryciu elementów instalacyjnych i świetnie sprawdza się w nowoczesnych i funkcjonalnych wnętrzach. Stelaże podtynkowe możemy zastosować zarówno do instalacji misek zawieszanych jak również umywalek, bidetów czy coraz popularniejszych pisuarów. Wielu użytkowników docenia w nich także to, że w stelażach do WC zastosowane zostały systemy oszczędnego spłukiwania wody co jest istotnym elementem dbania o środowisko. Obowiązkowym elementem całego zestawu podtynkowego jest przycisk spłukujący w szerokiej palecie barw i wzorów. Estetycznie zaaranżowane i wykonane z najwyższej jakości materiałów, sprawdzają się znakomicie jako element dekoracyjny, który dopełni aranżację każdej łazienki.

stelaż podtynkowy

STELAŻE PODTYNKOWE

Stelaże podtynkowe oferowane przez ELEMENTS pozwolą Ci ukryć elementy instalacji hydraulicznej oraz zapewnia jej prawidłowe funkcjonowanie. Niezwykle istotnym jest fakt, iż instalacja stelażu podtynkowego pozwoli na oszczędzenie miejsca w łazience i zagwarantuje dużą elastyczność aranżacyjną w każdej łazience. 

przyciski spłukujące wc

PRZYCISKI SPŁUKUJĄCE

Przyciski spłukujące oferowane ELEMENTS to dopełnienie całego zestawu podtynkowego. W naszej ofercie znajdziesz całą gamę barw i wzorów przycisków wykonanych z najwyższej jakości materiałów.