Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Geberit
GESIPLPK85KM1

Przycisk Omega 20

Aranżując nowoczesną łazienkę, pamiętaj, jak wiele mogą zmienić detale. Jednym z nich jest prezentowany przycisk Omega 20, który jednak stanowi część większego systemu instalacji podtynkowej. Element ten przeznaczony jest do montażu na ścianie, pod którą skrywany jest stelaż wraz ze spłuczką. Po wciśnięciu popychaczy, produkt uruchamia spłukiwanie, a miska WC jest automatycznie myta. Cała konstrukcja pomaga zachować estetyczny charakter łazienki, a przycisk Omega 20 dodatkowo podbija walory wizualne. Wszystko za sprawą efektownego wykonania. Niemal cały produkt jest czarny, a jedynie obwódki wokół popychaczy mają odcień chromu. Barwy te pięknie ze sobą współgrają, ale też harmonizują z nowoczesnym wystrojem łazienki. Okrągłe popychacze znajdujące się w zestawie są izolowane akustycznie i można je łatwo zamontować bez użycia narzędzi.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Przycisk spłukujacy Skate Cosmopolitan
Przycisk spłukujacy Skate Cosmopolitan
PRZYCISKI SPŁUKUJĄCE
Grohe
Przycisk Delta51
Przycisk Delta51
PRZYCISKI SPŁUKUJĄCE
Geberit
Przycisk Sigma 70
Przycisk Sigma 70
PRZYCISKI SPŁUKUJĄCE
Geberit

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.