Toaleta

TOALETA

Toaleta, pisuar czy bidet - ceramika sanitarna spełnia najwyższe wymagania higieniczne i wizualne. W ofercie ELEMENTS znajdziesz duży wybór modeli o pięknych kształtach i o różnych formach zabudowy - począwszy od toalety stojącej, wiszącego pisuaru poprzez toaletę z innowacyjnym systemem spłukiwania bezkołnierzowego aż po wiszące bidety.

Bidety
BIDETY

Bidet stanowi dopełnienie wyposażenia każdej nowoczesnej łazienki. Tak, jak w przypadku toalet, możesz wybierać spośród wielu kształtów i rozmiarów. Decydując się na bidet z tej samej serii co miska WC zyskasz pewność, że komplet pasuje do siebie kolorystycznie i tworzy harmonijną całość. Ważnym elementem jest także bateria bidetowa która powinna współgrać z pozostałą armaturą w łazience.

Deski sedesowe
DESKI DO MISEK WC

Deski sedesowe znajdujące się w ofercie ELEMENTS to komfort, pełna funkcjonalność i nowoczesny design. Dostępne są również modele z mechanizmem wolnego opadania, który gwarantuje ciche i delikatne działanie.

toaleta myjąca
DESKI I MISKI MYJĄCE

Toaleta myjąca to krok w stronę nowoczesności i większego komfortu. To doskonałe rozwiązanie, gdy brakuje miejsca na klasyczny bidet. W ELEMENTS znajdziesz szeroki wybór desek i urządzeń myjących. Produkty te nie tylko odpowiadają aktualnym trendom, są również wykonane wg najnowocześniejszych technologii.

Miska wc bezkołnierzowa
MISKI WC

Miska WC wisząca z niewidocznym mocowaniem czy klasyczny, solidny model stojący? Harmonijny, zaokrąglony, opływowy kształt czy bardziej w prostokącie? Miski toaletowe z oferty ELEMENTS wyróżniają się ponadczasowym designem. Miski bezkołnierzowe to doskonała opcja dla tych, którzy cenią sobie wygodę i łatwe utrzymanie higieny w łazience. Sprawne czyszczenie zapewnione jest głównie dzięki dynamicznemu przepływowi wody . Brak kołnierza, w przeciwieństwie do tradycyjnych toalet,  to brak miejsc trudno dostępnych dla czyszczącego. Poznaj czystość w nowoczesnym wydaniu!

Pisuary
PISUARY

Jeszcze niedawno pisuary kojarzyły się głównie z toaletami publicznymi, jednak ze względu na praktyczność i wygodę coraz częściej wkraczają do domowych łazienek. W ofercie ELEMENTS znajdziesz ofertę pisuarów, które z pewnością wkomponują się w przestrzeń Twojej łazienki.