toaleta miska wc

MISKI WC

Dokonując zakupu misy ustępowej, możemy wybierać spośród dwóch różnych rodzajów muszli: wiszącej i stojącej. Istnieje jednak wiele funkcjonalności, wspólnych dla obydwu modeli, takich jak trwałość, odporność na drobne uszkodzenia, gładka powierzchnia i możliwość dostosowania do stylu pomieszczenia.

przyciski splukujace

PRZYCISKI SPŁUKUJĄCE

Komfortowa i funkcjonalna strefa toaletowa wymaga odpowiednich rozwiązań. Wybór przycisku spłukującego dobranego do stelaża WC zapewni odpowiednią pracę systemu spłukującego. Nie bez znaczenia jest także jego wygląd – czyli dopasowanie do koloru, kształtu i faktury do pozostałych elementów wyposażenia łazienki.

toalety myjące

TOALETY MYJĄCE

Komfortowe i higieniczne rozwiązania do każdej łazienki. Toalety myjące to funkcjonalne urządzenia gwarantujące świeżość i czystość każdego dnia – zobacz ofertę toalet myjących i poznaj ich najważniejsze funkcje.

Deski sedesowe

DESKI DO MISEK WC

Deska sedesowa – klasyczna czy wolnoopadająca? Klasyczna deska do miski WC to rozwiązanie chętnie wybierane głównie z powodu przystępnej ceny. Deska sedesowa wolnoopadająca to rozwiązanie, które znacząco podnosi komfort użytkowania toalety. Zastosowany w niej system amortyzacji zapobiega nagłemu opadnięciu deski i zabezpiecza przed potencjalnymi uszkodzeniami deski i sedesu.

BIDETY

BIDETY

Bidety spotykamy w naszych łazienkach coraz częściej. Możliwość szybkiego odświeżenia w ciągu dnia daje niezastąpione poczucie komfortu domownikom oraz gościom. Bidety to designerski dodatek, który zapewni higienę i świeżość, niezależnie od pory dnia!

PISUARY

PISUARY

Pisuary pojawiają się dziś już nie tylko w budynkach użyteczności publicznej, czy w lokalach usługowych. Coraz częściej decydujemy się na zamontowanie tego rodzaju urządzeń sanitarnych w naszych prywatnych mieszkaniach. Podobnie jak pozostałe urządzenia sanitarne, projektowane są z dbałością o najdrobniejsze detale.

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements.

Informacje zawarte na stronie www.elements-show.pl przedstawiają wybrany asortyment i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny, zdjęcia i opisy produktów mogą odbiegać od rzeczywistej oferty w salonach Elements.