Magazyn Top Trendy 2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Toaleta

TOALETA

Toaleta, pisuar czy bidet - ceramika sanitarna spełnia najwyższe wymagania higieniczne i wizualne. W ofercie ELEMENTS znajdziesz duży wybór modeli o pięknych kształtach i o różnych formach zabudowy - począwszy od toalety stojącej, wiszącego pisuaru poprzez toaletę z innowacyjnym systemem spłukiwania bezkołnierzowego aż po wiszące bidety.

Miska wc bezkołnierzowa

MISKI WC

Miska WC wisząca z niewidocznym mocowaniem czy klasyczny, solidny model stojący? Harmonijny, zaokrąglony, opływowy kształt czy bardziej w prostokącie? Miski toaletowe z oferty ELEMENTS wyróżniają się ponadczasowym designem. Miski bezkołnierzowe to doskonała opcja dla tych, którzy cenią sobie wygodę i łatwe utrzymanie higieny w łazience. Sprawne czyszczenie zapewnione jest głównie dzięki dynamicznemu przepływowi wody . Brak kołnierza, w przeciwieństwie do tradycyjnych toalet,  to brak miejsc trudno dostępnych dla czyszczącego. Poznaj czystość w nowoczesnym wydaniu!

Bidety

BIDETY

Bidet stanowi dopełnienie wyposażenia każdej nowoczesnej łazienki. Tak, jak w przypadku toalet, możesz wybierać spośród wielu kształtów i rozmiarów. Decydując się na bidet z tej samej serii co miska WC zyskasz pewność, że komplet pasuje do siebie kolorystycznie i tworzy harmonijną całość. Ważnym elementem jest także bateria bidetowa która powinna współgrać z pozostałą armaturą w łazience.

deski myjące

DESKI I MISKI MYJĄCE

Toaleta myjąca to krok w stronę nowoczesności i większego komfortu w Twojej łazience. Gwarantuje precyzję oczyszczania miejsc intymnych, pozwalając poczuć się świeżo. Automatyczne mycie ciepłą wodą miejsc intymnych to jeszcze większa delikatność.

Deski sedesowe

DESKI DO MISEK WC

Deski sedesowe znajdujące się w ofercie ELEMENTS to komfort, pełna funkcjonalność i nowoczesny design. Dostępne są również modele z mechanizmem wolnego opadania, który gwarantuje ciche i delikatne działanie.

Pisuary

PISUARY

Jeszcze niedawno pisuary kojarzyły się głównie z toaletami publicznymi, jednak ze względu na praktyczność i wygodę coraz częściej wkraczają do domowych łazienek. W ofercie ELEMENTS znajdziesz ofertę pisuarów, które z pewnością wkomponują się w przestrzeń Twojej łazienki.