Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ideal Standard TESI
TESICBW

Bidet wiszący Tesi

Bidet wiszący Tesi to element wyposażenia łazienki hołdujący klasycznej elegancji, ale równie dobrze odnajdujący się w aranżacjach z nowoczesnym zacięciem. Zaokrąglona biała misa ma szerokie ranty o subtelnym charakterze i bardzo prostą, wręcz ascetyczną formę. W bidecie znalazło się także miejsce na półkę na baterię - dzięki temu nie musisz wybierać ściennej armatury. Wymiary produktu wynoszące 530 x 360 mm ułatwiają dopasowanie ceramiki sanitarnej do mniejszych łazienek, a dołączony do kompletu zestaw montażowy umożliwia samodzielne zainstalowanie bidetu. Co więcej, niewidoczne pozostaną na nim wszelkie mocowania, ponieważ można je łatwo ukryć - całość zachowa swój elegancki i nieskazitelnie higieniczny charakter. Bidet stanowi bardzo przydatny element wyposażenia łazienki - dzięki niemu lepiej zadbasz o swój codzienny komfort.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Bidet stojący Connect Space
Bidet stojący Connect Space
BIDETY
Ideal Standard
Bidet stojący Dea
Bidet stojący Dea
BIDETY
Ideal Standard
Bidet wiszący Dea
Bidet wiszący Dea
BIDETY
Ideal Standard

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.