Magazyn Top Trendy zima 2020/2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Roca DAMA-N
DAMANCMW2

Miska WC wisząca Dama-N Compacto

Z miską wiszącą Dama-N Compacto urządzisz łazienkę zgodnie z własną wizją. Kwadratowy kształt tego elementu został złagodzony poprzez lekkie zaokrąglenie krawędzi, co czyni go lekkim w odbiorze - w dalszym ciągu pasuje on jednak do aranżacji pomieszczeń nowoczesnych. Nieskazitelna i ponadczasowa biel to kolor obowiązkowy w higienicznych wnętrzach, w których liczy się czystość i sterylne warunki - na jasnych podłożach utrzymanie nienagannej czystości jest o wiele łatwiejsze. Ścienny montaż oraz idealna wielkość miski WC pozwolą Ci na wkomponowanie jej w mniejsze łazienki - produkt posiada wymiary 36 x 50 x 40 cm. Białą miskę możesz skompletować z kafelkami w różnych odcieniach, co daje Ci szerokie możliwości aranżacyjne - z jasnymi płytkami zyskasz subtelny wizerunek łazienki, zaś z ciemniejszymi możesz stworzyć aranżację minimalistyczną lub nadać wnętrzu fantazyjny charakter.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.