UMYWALKI ŚCIENNE

UMYWALKI ŚCIENNE

Umywalki ścienne to jeden z najbardziej popularnych wyborów wśród elementów armatury łazienkowej. Są praktyczne i uniwersalne oraz z łatwością można je dopasować do każdej łazienki. Ponadto umywalki ścienne to także szeroki wybór oferowanych modeli, kształtów i rodzajów wykończenia, obfitujący w rozwiązania, które uświetnią każdą aranżację.

UMYWALKI NABLATOWE

UMYWALKI NABLATOWE

Umywalki nablatowe wyróżniają się na tle innych oryginalnym designem i estetyką. Mogą zachwycać prostotą, budzić podziw wyrafinowaniem. Ich montaż nie wymaga żadnych specjalistycznych umiejętności. Wystarczy zainstalować system odprowadzania wody oraz blat lub dowolną szafkę, komodę albo stolik i… gotowe!

umywalka meblowa

UMYWALKI MEBLOWE

Umywalki meblowe przeznaczone są do osadzenia na odpowiednio dopasowanych do nich meblach łazienkowych. Tego rodzaju zestawy łączą w sobie funkcjonalność i estetykę. Szafka zintegrowana z umywalką zapewnia miejsce, gdzie możemy przechowywać akcesoria łazienkowe a wnętrze staje się dzięki niej spójne wizualnie. Sprawdza się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. Możemy dzięki niej zyskać dodatkową przestrzeń, a także ujednolicić stylistycznie naszą łazienkę.

umywalki z szafką

UMYWALKI Z SZAFKĄ

Umywalki z szafkami to duży wybór modeli, wzorów i sposobów montażu, który jest rozwiązaniem  dla każdej przestrzeni łazienkowej. Od nas zależy, czy wyposażamy ją w dodatkowe nóżki, czy postawimy bezpośrednio na posadzce. Umywalki z szafkami to doskonały wybór dla lubiących wszystkie style. Gdy nasza łazienka jest niewielkich rozmiarów lub szukamy kompaktowego rozwiązania do łazienki dla gości, zdecydowanie się na kupno kompletu będzie optymalnym wyborem.

PÓŁPOSTUMENTY

PÓŁPOSTUMENTY

Postumenty i półpostumenty łazienkowe montowane są jako elementy zasłaniające montażowe wykończenie pod umywalką – to ich podstawowe zadanie. Pełnią one jednocześnie funkcję dekoracyjną, nadając wnętrzu elegancki i pełen ładu charakter. Wśród różnorodnych modeli tego elementu wystroju wnętrza można odnaleźć postumenty i półpostumenty łazienkowe o gładkiej powierzchni, bez wgłębień czy rowków, o niewielkich rozmiarach, dyskretnie maskujące elementy instalacji wodnej.

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements.

Informacje zawarte na stronie www.elements-show.pl przedstawiają wybrany asortyment i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny, zdjęcia i opisy produktów mogą odbiegać od rzeczywistej oferty w salonach Elements.