Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Umywalki

UMYWALKI

Subtelna i trwała ceramika to wizytówka łazienki. Mówi się, że jest pierwsza po wannie; to kosmetyczne centrum dowodzenia. ELEMENTS oferuje całą gamę wzorów i rozmiarów, m.in.: umywalki nablatowe, umywalki narożne, umywalki meblowe oraz umywalki wiszące.  Pamiętaj, że wybór odpowiedniej ma ogromne znaczenie w przypadku małej i średniej łazienki. 

Umywalki ścienne

UMYWALKI ŚCIENNE

Oferta ELEMENTS zawiera umywalki ścienne, które wyróżniają się lekkością i doskonałą prezencją, wynikającą z jakości wykonania i trwałego materiału. Umywalki ścienne cieszą się dużym powodzeniem, to jeden z najpopularniejszych modeli i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ są wygodne oraz funkcjonalne.

Umywalka nablatowa

UMYWALKI NABLATOWE

Umywalka nablatowa perfekcyjnie łączy się z blatami z różnych materiałów takich jak drewno, szkło, naturalny kamień. ELEMENTS oferuje różnorodność form i wariantów.

Umywalka meblowa

UMYWALKI MEBLOWE

Umywalka meblowa w połączeniu z właściwym modelem szafki gwarantuje dużo miejsca do przechowywania nawet w najmniejszej łazience. 

 

Półpostument do umywalki

PÓŁPOSTUMENTY

Półpostumenty estetycznie zakrywają syfon i elementy instalacji sanitarnej pod umywalką. Dobrze sprawdzą się w każdej łazience.