Villeroy & Boch AVENTO

Umywalka meblowa Avento biała

Umywalka meblowa Avento stanowi ucieleśnienie nowoczesnej myśli aranżacyjnej - dlatego też świetnie sprawdzi się w łazienkach, które celują w funkcjonalne i przemyślane wykorzystanie każdego centymetra przestrzeni łazienkowej. Misa produktu cechuje się wymiarami 650 x 470 mm - jest kompaktowa, lecz dość pojemna. Jednocześnie sprawia też wrażenie lekkości i delikatności, co z pewnością nada całej strefie umywalkowej filigranowy charakter. Zewnętrzna bryła produktu odznacza się geometrycznym kształtem. Jej surowy wygląd nieco przełamuje miękki kontur misy wewnętrznej o płynnych krawędziach. Odcień alpejska biel kojarzy się z higieniczną czystością - zastosowana do wytworzenia umywalki ceramika nie powinna sprawiać trudności podczas jej czyszczenia. Dzięki temu w Twojej łazience zawsze będą panować higieniczne warunki. Element posiada przygotowany otwór na baterię, co ułatwi montaż.
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.