Vigour DERBY STYLE

Umywalka meblowa VIGOUR derby style 80x48 cm

Nowoczesne trendy aranżacyjne bardzo często całymi garściami czerpią ze sprawdzonych, klasycznych rozwiązań. Tak też jest w przypadku naszej umywalki z kolekcji VIGOUR derby style. Jej bryła nawiązuje bowiem do tradycyjnych, prostokątnych umywalek, które święciły triumfy jeszcze kilka lat temu. Została jednak urozmaicona nietypowym wnętrzem - z szerokim rantem i zaokrąglonym środkiem. Jej wymiary 800 x 480 mm sprawiają, że korzystanie z niej będzie się wiązać z komfortem - na brzegach jest też wystarczająco miejsca na postawienie najpotrzebniejszych kosmetyków. Biały odcień zbuduje przykuwający uwagę kontrast z metalicznie połyskującą armaturą - w ten sposób ożywisz wnętrze i podkreślisz jego elegancki charakter. W serii DERBY STYLE znajdziesz także inne akcesoria, które możesz wprowadzić do swojej łazienki - zobacz je w salonach Elements!

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka meblowa Viu 123x49 mm
Umywalka meblowa Viu 123x49 mm
UMYWALKI MEBLOWE
Duravit
Ideal Standard umywalka podwójna
Umywalka meblowa podwójna Connect Air 124x46 cm
UMYWALKI MEBLOWE
Ideal Standard

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.