Vigour WHITE

Umywalka meblowa VIGOUR white 1000 x 500 mm

W nowoczesnej łazience komfort użytkowania nie powinien ustępować aspektowi wizualnemu - umywalka meblowa WHITE wpisuje się idealnie w ten warunek. Pierwszą cechą, która Cię w niej zaskoczy jest forma. Składa się na nią niewielka misa wewnętrzna i znacznie większą bryła zewnętrzna, której wymiary są równe 1000 x 500 mm. Co zyskujesz dzięki takiemu układowi? Po bokach umywalki zostają dość duże, wolne przestrzenie, przeznaczone do dowolnej aranżacji - np. jako dodatkowe półki na niezbędne kosmetyki. Akcesorium o tak prostej formie i śnieżnobiałej barwie stanowi idealny wybór do nowoczesnych łazienek, w których już na pierwszy rzut oka widoczne jest minimalistyczne zacięcie. Element nie jest wyposażony w otwór - jest więc przeznaczony do stosowania z armaturą naścienną. Zobacz, jakie jej modele przygotowaliśmy dla Ciebie w Elements!
Dodaj do schowka

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.